Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz szdavid8585 #378 üzenetére

    Kis részben van igazság benne amit írsz, az ára vicc oké, egy tökéletes használt i7-hez képest ami nem sokkal marad alul 3x annyiba kerül, tényleg nevetséges. Viszont nekem most lesz 5 éve hogy androidról áttértem, az i7 formavilágot 3 éve nézem (i6->6S->i7, és az i8 is ilyen), ezek mind ugyan úgy néznek ki...Most azért váltottam i7-ről mert már azt nagyon untam, androidra is mentem volna, de egyszerűen számomra az iOS-nél nincs jobb jelenleg, ezért vettem meg az X-et is mert kellett már a változatosság. Persze hogy drága volt, persze hogy közel sem ér ennyit, de ez a hobbim, kellett már a nagy kijelző, lenyeltem az árát megvettem, kész. 1év alatt bukok rajta ~100 ezret lenyelem, i8-cal is ennyit fogsz 1év alatt, annyi hogy ebbe több a tőke. Na meg felhozhatnám más mire veri el a pénzt amire én nem, van aki 1 évben többet elbulizik mint amennyibe ez a telefon kerül, vagy Pistike kihozza a 0km-es kocsit mert ő akar belepukizni elsőnek, így már szaloból kikanyarodva, megvan 2x ára akár, szóval sorolhatnám reggelig. Szóval én nem érzem magam cikinek, meg gáznak mert megmertem venni.

    agabe: Megvan a te X-es is már?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák