Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szdavid8585

    csendes tag

    válasz Lacy6 #302 üzenetére

    Hali! Egyetértek, de azt is kalkuláld bele, hogy egy lakást megvenni és külön költözni a szülőktől sok milliós tétel. Megvenni egy 200 ezres szamuráj kardot (szerintem sem éri meg) de arra képes és őt ez teszi boldoggá. Emberek vagyunk, szóval...
    Nekem inkább az nem smakkol az X-ben, hogy "pofátlanság", még tudatos fogyasztói szemmel is. Bővebben: ez a legdrágább mobiltelefon. A kamera részén hozza is ezt. De nincs benne sztereó hangrögzítés? Jobb az ujjlenyomatos belépés az arcfelismerősnél? Meg a többi szarság. Most gondolj bele. Megveszed ezt a telót 360 rugóért és ha vonatozol és úgy döntesz, hogy azt a 2 órát filmnézéssel töltöd konvertálhatod az avit. (ezt jól tudom?) Ez azért :F Én nem vagyok droid párti stb... Szeretnék egy Iphone-t (N8 -asom van már 6 éve :Y és még élek :D ) de ezt a modellt azért nem választom, mert a 7/7plus/8/8plus -hoz képest sem éri meg. Én becsapva érezném magam, ha ezt a modellt venném az Apple-től. Egy Note 8 -hoz képest meg játék teló a hülye Animoji -kal eggyüt... Tök paraszt vakítás... Szerintem ciki. Most komolyan ki az aki azt mondja: én olyan ember vagyok akinek megéri azért fizetni, hogy szarral vagy egy cicával helyettesíthessem a fejem? Max. egy 10 éves. Anno Steve Jobs megkövetelte, hogy a Next Cube ne tökéletes kocka legyen, hanem az élek kicsit összetartsanak, hogy az optikai csalódás miatt szabályos kockának nézzen ki. Ez a betüremkedés meg... Mintha oda szartak volna a sírjára. Ezért se vennék Apple X -et. Pont ennek a telónak kellene konzervatívnak lennie, ha már "edition" nem a 8 -nak meg a 8 Plusnak.

    Hujjogjatok, jöhet :DD

    Én iphone 8 pluszt veszek red/black fridaykor, mikor kijön az új széria 18 -ban, de ha nem szívok annyit és józan ésszel tolom 7 -es lesz 120-150 ért kb. és csak mosolygok bárkin akik kidobják a pénzt a mire is? Portré mód? Az megér majd plusz 120 rugót ja. :R

Új hozzászólás Aktív témák