Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    "30 000 forintos extra költséget jelent az USB-C-s adapter és az ehhez tartozó"
    Hogy mennyi? :D
    Mondjuk majd a kínai ipar megoldja.

    Az éjszakai képek a "kézből" kategóriában jók, de amúgy ilyet egy 7-8 éves kompakttal is lehet csinálni (csak nem kézből, viszont töredék áron - vagy egy pár évessel (Canon S100, G16), fele-harmadáért, kézből).
    A nappali képeken ennyi pénzért, meg f1.8-hoz képest gyalázatos a sötétebb részek kinézete, nem mellesleg tényleg borzalmasan eszi a részleteket a zajszűrés.
    Az 56mm pont jó portré gyútáv. Ja, nem... :)

    Biztos szép, meg jó (ahogy az Apple cuccok általában minőségiek), de hogy engem nem fogott meg... pláne 260 ezerért...

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz kchris78 #390 üzenetére

    Nem tudom, ki sírt rajta, vagy rossz embernek írtál... én az árán röhögtem, egy C átalakító, meg egy párcenti kábel 30 ropi :D És beveszik!
    Igaz, az emberek nagy része még azt sem ismerte fel, hogy a micro USB az ugyanaz a töltőn, és a számítógéphez való kábelen, bele lehet dugni a telefonba, és tölt. Vagy hogy amin micro USB csati van, az a micro USB csatis telefont tölti - még ha nem pont ahhoz a márkához való is.

    A Type C-n való töltés - azért számold ki, mekkora keresztmetszeten kéne áttolni az a pár ampert, ami a 60-90W-hoz kéne... szerintem hasznos feature, hogy ha nagyon kell, tudod tölteni USB-n keresztül a gépet, adott esetben nagyon jól jöhet.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák