Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Titana #642 üzenetére

    korábban azt írtad, hogy gyönyörűen szólt, meg aztán nem mindegy, hogy valaminprobléma, vagy csak érdekesség.
    négy fülhallgatóval tudtam kipróbálni most, ütközésig belemegy a 6s plus-ba is a saját gyárija, az 5c gyárija, egy tdk és egy sennheiser is, ahogy az 5c-be is - annyi, hogy a ház kialakítása miatt a belső gyűrűt kell nézni, de ez gondolom mindenkinek egyértelmű, a problémásabb kialakítású fülhallgatók esetén ez pláne hibalehetőség.
    illetve beugrott közben, hogy itt van a notihoz egy akg k518dj fejhallgató, azt is bedugtam mind a két telefonba összehasonlítás gyanánt, mindegyikbe ütközésig belemegy és stabilan áll az is.
    olyannal találkoztam már, hogy bizonyos fül- vagy fejhallgatók jack dugójának a kialakítása, a készülék felőli végének a kialakítása/vastagsága nem volt ideális egy telefonhoz - az általad említett rha 750i típust nem próbáltam még -, de ha a gyárit sem tudod ütközésig benyomni a telefonba és nem áll benne stabilan, akkor ott valami gond van, mert annak nem úgy kellene lennie.

Új hozzászólás Aktív témák