Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    válasz KTTech #410 üzenetére

    Te sem tudod, én sem tudom, hogy valójában milyen az i6P kamerája, mert még nem használtuk. Van pár ezzel foglalkozó oldal akik már tesztelték, többségük szerint a legjobb képeket készíti a jelenleg kapható okostelefonok közül, és van pár kép, amit itt az MA-s srácok lődöztek összevissza... Én inkább az előbbiekre támaszkodnék, meg azokra a képekre amiket profi fotósok készítettek, és azok igen csak jók.
    Az a Panasonic telefon meg egy vicc, már boccs. :) Lehet, sőt biztos, hogy remek kamerája van, jobb lesz bármelyiknél, de az inkább egy fénykepezőgép, amihez mellesleg hozzádobtak egy telefont. Biztos sokaknak ez lesz A telefonjuk, mert nekik a fotózás a prioritás, de nekem az iPhone egyébb funkcióira nagyobb szükségem van meg, az, hogy jó fényképet készítsen fontos, de nem a legfontosabb. Nem kell megerőszakolnia a fizikát, csak hozza ki belőle a lehető legtöbbet, az sem érdekel ha végül is kiderül, mégsem a legjobb, csak mondjuk az ötödik, a lényeg, a végeredmény tetsszen nekem. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Új hozzászólás Aktív témák