Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz spawn21 #6210 üzenetére

    Érdekesek ezek a bugok. Van akinek ilyen, van akinek olyan. :D Érthetetlen, hogy másnak szinte nulla gondja van vele, még egyeseknek ez szarabb, vagy az. Nekem egyszer kifagyott a böngésző, meg tegnap nem ment a net böngészőben. "Nem sikerül többé csatlakozni a szerverhez" szöveg volt, egy restart megoldotta.

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • kali

    legenda

    válasz spawn21 #6210 üzenetére

    mondhatnád/írhatnád ezt, de akár az iphone off témában is olvasgathatnál, ahol nem egy ember írta le rajtam kívül, hogy nincsenek problélák a 8 gm - ami azonos a véglegessel - óta 5s-en.
    azért említem azt a témát, mert ott kezdtünk el beszélni róla, akik az első pillanatban felhúztuk a frissítést, bár azóta a szakmaiban is leírták többen is.
    igen, attól még sokan írták azt is, hogy adódtak problémák, ahogy igaz ez más típusokra is, de ha nem mindenkinek rossz, akkor nem az új ios a hiba forrása, igazolandó ezt, sok embernek megoldást jelentett a home + power, vagy végszükség esetét a teljes restore/visszaállítás, mivel jellemzően olyan külsős alkalmazás akaszt be, ami még nincs rászabva az ios 8-ra.
    a másik hibalehetőség - például a gyorsabb merülés esetén -, hogy sok új funkció alapban bekapcst állapotban van, és a korábbi rendszer alatt készített mentés még nem tartalmaz arra vonatkozó konfigurációt, hiszen akkor még nem voltak adottak, így úgy is maradnak, jellemzően feleslegesen pörgetve a rendszert, szinte folyamatosan.
    sok embernél már az segítene, ha vennék a fáradtságot, átnéznék az új opciókat, és megfelelően konfigurálnák azokat, de nem, még erre sem képesek, inkább szidják az új ios verziót, hogy nem jó, pedig a hiba nem abban van ám...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák