Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Destin4tor

    tag

    válasz Bog #75 üzenetére

    Bog, ez csúnya lett, javítsd plíz: "Itt azért halkan azért érdemes megjegyezni, hogy azért az indukciós töltési megoldásnál..."

    Tetszett a cikk - mint mindig.

    the only easy day....was yesterday.

  • DarknessHope

    senior tag

    válasz Bog #75 üzenetére

    tudom hogy már írtak erre utalást: de tényleg nagyon nagy igény lenne rá hogy több méretben legyen ez a termék.. mondom ezt úgy hogy én egyik méretben se Iphone-t vennék.
    egyszerűen ezt a hozzáállást nem szeretem hogy nekem megmondják hogy 3,5 a jó aztán meg hogy a 4" gyártsanak 3,2 3,5 3,7 4 4,3 4,6 5 7 8,5 10 méretben is ugyanazt a cuccot aztán válassza ki a felhasználó mi kell neki... ugyanezen filozófia mentén: legyen oldalt egy csatlakozó (dokkoló) hozzá GYÁRI APPLE termék külső billentyűzetes tok. aki akarja fizet érte aki nem nem... vennék? tutira.. tehát lenne belőle pénze a cégnek.. ugyanezen filozófiával az alma már rég csinálhatott volna 3 ingyenes és még vagy 4 fizetős launchert rá.. amivel testre-szabható lenne valamelyest.. amennyi androidra van talán 100 is az már a bőség zavara 6-7 félével már elég sokan megtalálnák a saját ízlésüket.. mindegyik apple gyártmány lenne neki lenne pénz.. és ettől nem válna széttöredezetté még...
    Androidnál azért ez tényleg gond hogy negyvenmillió gyártó 3-szor ennyi hardverére mindenféle egyedi launcher és kismillió app kell hogy egyszerre stabilan menjen mindenhol és mikor frissítést hozunk ki ráadásul minden csak jobb legyen semmi régi ne baszódjon el.. azért ez kemény feladat.
    applenél egy mostmár van kemény kétféle képarány. és saját szoftver saját hardverre.. azért nem csoda hogy könnyebb optimalizálni erre egy rendszert főleg hogy eléggé zárt.

    és igen amit írok nem látszik hogy valaha is megvalósulhatna.. de semmi lehetetlen nincs benne. tehát nem egyenértékű ez az elvárásom a 20zoros optikai zoomot a telefonba képzelgéssel.. és ha meglépnék plusz pár apróság pl NFC, vagy fm és egyéb szabványok követése.. nos képzelje el mindenki az milyen csúcs paletta lenne.. talán egyet is értenék azzal aki ez után a legjobb telefonnak nevezné az apple-t.

    jah nano sim micro sim mizéria.
    szintén álom kategória, de jobb lenne eltörölni a sim kártyát.. legyen egy app egy alkalamzás az egész... így aztán a 2-3-4 sim kártyázásos mizéria is megszűnne. kínaiak szívnának rendesen :D, Ha akarod letöltöd a t-mobile app-ot és használod, és mellé amelyiket akarod. nem hinném hogy a biztonsági kérdést feltörés stb nem lehetne így megoldani. feltöltés meg ugyanúgy online, v akár feltöltőkártya.. semmi se változna. mit számít hogy azok az információk amik most egy kártyán vannak a telefonban lennének eleve, de opcionális módon(eldöntöd letöltöd e vagy sem...)
    kíváncsi vagyok ki mit gondol megvalósítható e ez (elvileg). Gyakorlatban az érdekek ugyis mást hoznak.

    [ Szerkesztve ]

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák