Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raketkilla

    tag

    válasz csacsi67 #3870 üzenetére

    Pontosan, nekem sokáig egy HTC Sensation XE-m volt, jól ismerem a droidot. Nem volt rajta sok minden, gyári ''stabil'' ROM, minden ami kell, de hihetetlenül fagyott.
    Lehet el sem hiszitek amit irok, de megtörtént eset. Unokabátyámékhoz mentem át kocsival, beállok a kapubejáróhoz, csöngetnék be, de nem jó a csöngő. Dudálni nem szoktam, bunkó dolog felverni a fél utcát szerintem, ráadásul messze van a ház a kaputól, tehát a logikus megoldás az volt, hogy felhivom. Úgy lefagyott a teló, hogy NEM birtam kb 10 percig felhivni. Mindig kifagyott a főképernyőre, amit percek alatt tudott csak betölteni, amikor meg kiválasztottam a kontakt listából a nevet, nem csinált semmit. Alapvetően nem vagyok csapkodós fajta, de elhihetitek, nem voltam tőle messze, hogy ripityára törjem a járdán. Volt egy okos telefonom, amivel nem lehet telefonálni...
    Rájöttem, engem nem érdekel milyen billentyűzetet, témát tudok letölteni, hisz amikor megvettem beállitottam ami tetszik, egy évig hozzá se nyúltam.
    Ezért döntöttem i5 mellett, nem akarom agyom pimpelni, de legyen stabil, gyors, többet ne ragadjak a kapu előtt. :DD
    És az appok minősége lényegesen jobb, le van maradva még a droid rendesen.

Új hozzászólás Aktív témák