Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hettaki

    tag

    Jó ez a telefon nagyon. Csakhát az ára. De akinek megéri, az biztosan ki is használja, majd.

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz tomatos #5 üzenetére

    + 1 Apple betegség, persze csak nálunk.

    szvsz

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz Everman #32 üzenetére

    A T-Mobile webshopból fél nap alatt elfogyott az első szállítmány, pedig a T árai horrorisztikusak a külföldi szolgáltatókhoz mérten :)

    És azt lehet tudni mennyi volt mert ez megint ilyen bujtatott reklámnak tűnik nekem, mintha azt mondaná az mondat, hogy annyira népszerű, annyira fogy, csak kíváncsi vagyok. Csak azért mert azt tudom, hogy nem 10 db, de azk kétlem, hogy 10 000 db. Szóval csak infóként.

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    Én is így gondolom. A Windows visszatér a király kategóriába, pláne, ha android árban marad. A Microsoft nagyon megnyomta a WP7 fejleszthetőségét. Az IPhone pedig szépen felveszi az Apple álarcot, mint az IPod, meg a Ipad-okkal. Szépen megmarad Luxusgyártónak, a legtöbb országban pontosan úgy, mint a MacBook Pro-kkal. Pláne ha bejönnek majd a Nokia WP7-k, meg a 200 - 300 $-os tabletek.

    szvsz.

    (#231) Karma:

    Majd nézs meg mikor bejönnek az olcsóbb WP7-ek, meg az olcsóbb tabletek, akkor hol lezs az Ipad, meg az Iphone. Már láthattál egy pici ízelítőt ebből, mikor a HP kiárulta a HP tableteket. Na kb ugyanaz lesz, csak kb 1000-el megszorozva.

    szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz Blyan #247 üzenetére

    Hát ezt rosszul látod szerintem, mivel azok az emberek, akik meg tudják venni az IPad-et sokkal kevesebben vannak mint akik nem. Amint megjönnek az olcsóbb LG, ZTE, Huawei, Sharp, Creative tabletek, akkor kb az az osztály aki nem engedhette meg magának az IPad-ot, majd megengedheti. Az lehet, hogy aki IPad-et vett nem fog mást venni, de az aki nem, mert nem bírta megvenni, az majd venni fogja az olcsóbb, de jó minőségű tableteket. Amik biztosan nem érik el az IPad minőségét, de annyira nem lesznek rosszak. Szóval az Ipad szépen visszaszorul, marad a jóléti államokban élő emberek tabletje viszont mindenhol máshol a 2 - 300 $ tabletek fognak elterjedni.

    de:

    A tendencia elindult:

    [link]

    Maradnak a burkolt reklámok, meg a mennyien áltak sorban a 99-dik bevásárlóközpontban, de közben az olcsóbb tabletek meg átveszik a vezetést darabszámban. Bevételben nem biztos, bár ha így haladunk ott is. Lásd olcsó androidos telefonok esete, Samsung stb.

    szvsz.

    (#258) NathanCullen

    hettaki:

    Milyen álarcról beszélsz?

    Csak arról, hogy megy a marketind duma arról, hogy ennyi meg annyi meg amannyi Ipod-ott adtak el 10 év alatt stb stb, csak éppen ha megnézed, hogy mennyi Philips Raga, vagy Sony Walkman ment el, vagy Creative, összesen, meg sok más márka és sokszor fele annyiért, mint az IPod, akkor tök mindegy mennyire jó, luxuscikk marad erre az álarcra gondoltam. És nehogy azt mond, hogy az IPod annyival jobb hogy az csak na mert ugye ez nem igaz. MP3 lejátszóról van szó természetesen, nem a sok " -os IPodról.

    Mióta is luxus gyártó az Apple? Mert amióta az eszemet tudom, sohasem volt az. Vagy most jelentette be, hogy ezentúl luxustermékeket fog gyártani és én még nem értesültem volna róla? És a Macbook Pro mióta luxustermék bármelyik országban is?

    Te amúgy miből láttál többet MacBook pro.ból vagy a többi 30 márkából, amit árulnak, vagy mennyit adtak el pl Közép-Európában? Megmondom Európában 3 % a MacBook elterjedsége. Na akkor elmondod, hogy ez miért nem 15 - 20 %, mert drága.

    Ha erre gondolsz: Attól, hogy valamit sok pénzért adnak, az nem jelenti azt, hogy luxus. Egy Alienware vagy egy 500k-s üzleti HP laptop sem luxustermék, attól, hogy drága...

    Aha csak a HP árul 100 ezerért is notebookot, valamint az Apple soha nem volt üzleti valamint, ha annyira menne, akkor vennék nem? Azt a 6 - 7 %-ot is USA, ÍJapán, és a gazdag arab országok nomják fel, nem a többi.

    Most is van tablet meg androidos telefon 10k-ért is. Mégis töretlen az iPad meg az iPhone sikere.

    Így van, és mikor köjönnek a Samsung Galaxy Tab minőségű tabletek 2 - 300 $-os áron 1 - 2 év múlva, akkor, maj mond ugyanezt.

    szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz NathanCullen #270 üzenetére

    Amiért a Macintos PC, a számítógépek között (MacPro), amiért a MacBook Pro a notebookok között, amiért az IPod, az MP3 lejátszók között, és amiért majd az IPad is fog a Tabletek között.

    Az IPad-nak nem jött ki az olcsóbb, de elfogadható minőségű konkurenciája de ki fog jönni.

    A link meg vicc... van KÉT darab iOS alapú tablet, és van kismillió különböző androidos, és most arról beszélünk, hogy a kismillió különböző kezdi megszorongatni a kettőt (értsd már majdnem fele annyit el tudtak adni azokból )?
    Ez má döfi.

    Ezt majd akkor mond mikor az Apple ,még mindig 5 - 700 $ért fogja adni az IPad-et, a többieknek meg lesz 2 - 250 $ -os tabletjük is, pontosan ugyanolyan tudással, mint az IPad, picit gyengébb, minőségben, meg picit gyengépp kezelhetőséggel.

    Persze:

    szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz llaszlo #276 üzenetére

    Figyu lehet, hogy nagyon eltévedtem, de akkor elmondod, hogy miért nem látok minden második embernél apple terméket? Sem Bp-en, sem Varsóban, sem Prágában, de még Bécsben sem annyira appleból van a kerítés is feeling van. Vagy csak előlem rejtegették az is lehet :) Szóval.

    szvsz

    (#279) opeter87

    Picit gyengébb, picit kevésbé minőségi, nincs support, gyenge kezelhetőség, stb. ennek az a vége, hogy van egy használhatatlan valamid.
    a table eleve egy nehezen megindolkolható valami, hát még ha használhatatlan :D

    Igen Európában a support kérdésében nem annyira hype-olnék apple ügyben :)
    Amúgy pedig a ZTE, LG, Huawei, Creative, Samsung pontosan azok a cégek ahol nincs support ja :DDD

    szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz ducsidu #283 üzenetére

    Miért amúgy mi a baj vele? Velem nagyon korrektek voltak.

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz opeter87 #286 üzenetére

    Arról, hogy még nem, de kb ha lecseng a nagy tablet láz, akkor.

    Mi a baj az európai Apple supporttal? Nekem van egy 3GS-em, melyre megjelent az iOS5.
    2010 februárjában vettem a telefont, több mint 1,5 éve és a legfrissebb OS fut a telefonomon :DD

    Valamint sztem az IPhone tulajdonosok nagy %-a nem abban méri a supportot, hogy éppen a legújabb rendszer van a telefonján vagy nem az.

    Fiatalnál pl. Ausztriában én rengetek Apple terméket látok, de nem csak Applet hanem pl HTCt is meg minden mást. Szóval nem mindegy, hogy pl. egy város melyik részén sétálsz. Kispesten biztos kevesebb az iPhone, mint az Andrási úton, ez evidens :D

    Na ez a mondatod bizonyítja, hogy mi lesz jövő. :)

    szvsz.

    (#285) NathanCullen

    Amiért a Macintos PC, a számítógépek között (MacPro), amiért a MacBook Pro a notebookok között, amiért az IPod, az MP3 lejátszók között, és amiért majd az IPad is fog a Tabletek között.

    Egyik sincs háttérbe szorulva, ezt nem tudom honnan veszed.

    Az eladott mennyiségből, és itt tegyük félre, a bujtatott reklámokat, hogy x milliót adtak el az első nap.

    Azért nem látsz minden embernél Apple terméket, mert nem csak az Apple gyárt számítógépet, telefont meg iPadet. Az Apple-é csak a piac egy kis százaléka. Tehát ezért nincs minden embernék Apple cucc, de azért erre te is rájöhettél volna magadtól is.

    Rájöttem azért írtam ezt az IPad-ra is. hogy még nem, de 2 - 3 év és akkor, már jóval kisebb lesz az IPad elterjedsége mint most.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz Everman #292 üzenetére

    Ez a T-mobile, és nem mindig van így, mert ez mesébe illő lenne. De persze ilyen is van.

    (#293) NathanCullen

    Pedig elég sokat adnak el belőlük, ez bizonyított. Mint írtam, az Apple csak egy gyártó, nem adhatja ő el a világ telefon, tablet meg számítógép keresletének az 50%-át...

    Igen miközben egy olcsóbb telefonból (Pl samsung androidból, meg az összes többiből fixen adnak el) Igaz nem az első nap, és nem USA-ban, de mindenhol máshol. Sokat adnak el, csak éppen egy két országban, nem pedig 150-ben.

    Az iPhone-t meg 4 évvel ezelőtt életképtelennek könyvelték el... 2-3 év alatt nem kisebb lett az elterjedtsége, hanem pont ellenkezőleg. Az iPad már rég túl van a 2. generáción és még még mindig nő a felhasználók száma...

    Hát igen, és már csak a samsung több okostelefont adott el mint az Apple, és hol vannak a többiek, valamint, a tablettel ugyanaz lesz, ma még nem ez van az tény. Szóval a tendencia megfordulni látszik.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

  • hettaki

    tag

    válasz opeter87 #296 üzenetére

    De ugye azért az apple support nem csak az IPhone-ból áll, amit tulajdonképpen nem az Apple, hanem a T szolgáltat.

    Akkor várj elmondom mire gondoltam:

    "Fiatalnál pl. Ausztriában én rengetek Apple terméket látok, de nem csak Applet hanem pl HTCt is meg minden mást."

    Ok ez rendben.

    Szóval nem mindegy, hogy pl. egy város melyik részén sétálsz. Kispesten biztos kevesebb az iPhone, mint az Andrási úton, ez evidens"

    Meg az is evidens lesz, hogy aki Kispesten lakik, az nagy eséllyel is majd az olcsóbb, de nem sokkal gyengébb tabletet fogja megvenni. És Ők sokkal többen lesznek, mint akik a sokkal drágább IPad-et fogják megvenni.

    "Na ez a mondatod bizonyítja, hogy mi lesz jövő."

    ez nem a jövő ez a jelent, már ez van most is.

    Még most igen

    szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

Új hozzászólás Aktív témák