Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Zoona #813 üzenetére

    Miskolcon az új adag szerintem szintén csak előrendelőknek lesz elérhető. Legalább is a pénteken elmondottak alapján.

    Egyébként ha valakinek van egy 150-200e-s havi bevétele mondjuk egy bankszámla kivonattal igazolva, akkor nem szórakoznak kaucióval sem. :)

  • Mr. Byu

    aktív tag

    válasz Zoona #813 üzenetére

    Én az iPhone 4-et tavaly mint új előfizető vettem meg részletre, teljesen simán. Semmit nem kellett igazolni, semmit nem kellett előre kifizetni (csak a kezdőrészletet). Mivel én mobilflottás csomaggal akartam, a legdrágább ajánlatban kellett megvennem, a "díjcsomagra vonatkozó hűségnyilatkozat nélkül" opcióban, de ehhez is kérhettem 12 havi kamatmentes részletfizetést. Megérte nekem, mert a mobilflottás csomagom sokkal jobb bármelyik Ikon vagy Médiamánia csomagnál.
    Összesen így 144 900 Ft volt a teló, ahogy látom most a 4S is ennyibe kerül. Viszont most tényleg azt látom a T árlistájában, hogy a részletfizetéshez kell arany- vagy platinakártya. Ez érdekes, tavaly még nem kellett.

    UI.: az, hogy kapsz-e egyáltalán telót, attól is függ, hol veszed. :) Emlékszem, tavaly launch után hány üzletbe kommandóztam be, hogy találjak iPhone 4-et. Sehol se volt, és a nagyobb T-Mobile üzletekben csak ködösítettek az alkalmazottak, hogy nem mondhatnak semmit, nem tudják mikor jön szállítmány, de ha jön is, előrendelésre kell feliratkozni, stb.

    Erre a Westendben lévő picike T-Pontba bementem, halál jó fejek voltak. :D Megmondták, hogy valószínűleg másnap kapnak egy kisebb szállítmány iPhone 4-et. Elkérték a telefonszámom, fel is hívtak, hogy kaptak iPhone-t, megkérdezték, hogy félretegyenek-e nekem, félretettek, és sorszám nélkül megkaphattam egy asztalnál. :D Mikor otthon már élvezettel nyomogattam, a neten még sokan panaszkodtak napokig, hetekig olyan előrendelők, akik nálam sokkal korábban adták le a megrendelésüket webshopban. :DDD Sajnáltam is őket persze, nem feltétlenül fair, de én nagyon örültem, hogy ilyen segítőkészek voltak velem a kis T-Pontban, miután a nagy budafoki úti üzletben annyit se voltak képesek megmondani, hogy mikor várható újabb készlet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák