Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Galahed #464 üzenetére

    "Tedd hozzá, hogy Neked."

    Valóban, nekem, meg még közel 60 millió másik embernek is.
    Gyaníthatóan nem a divat miatt kelt el ennyi készülék ebből a platformból, bármennyire is szeretnék a WinMo és Symbian tulajok ezt elhinteni.

    "Persze van (rész)igazság abban amit irsz, de én pl használok WinMo-t, iPhone 3G-t Blackberry-t, és eddig talán a Symbiant használtam a legtöbbet..."

    BB kivételével én is mindegyiket használom és használtam, de nekem meg a Mobile OSX jön be a legjobban, mert stabilabb, gyorsabb, kényelmesebb és a legtöbb célra jobban használható, mint a másik két rendszer.

    "ha a fejlesztések eljutnak odáig, hogy normálisan tudjak kezelni exchange- office - file műveleteket"

    Mire gondolsz? Exchange-en keresztül szinkronizálok, office doksikat készítek és olvasok rajta és fájlokat másolok a dektop gép és a készülék között napi szinten.
    Nekem éppen az a tapasztalatom, hogy ezen a téren a Symbian a legkényelmetlenebb és nehézkesebb megoldás.

    "ha tesznek bele hardverbillentyűt"

    Amíg nem támogatja natívan a hardveres billentyűzet a magyar karaktereket, addig én inkább a szoftveres megoldásra szavazok, tekintve, hogy az bármikor megváltoztatható és a felhasználásnak megfelelő kiosztást, vagy méretet tud felvenni.
    Lehet, hogy különleges vagyok, de ezt a szoftveres megoldást gyorsabban tudom használni, mint pl. az e71 hardveres megoldását.
    De azt hiszem pont ebben a topicban írtam, hogy nagy a valószínűsége, hogy előbb-utóbb lesz hardveres billentyűzet, mert mint játékplatform nagyon kinőtte magát az iPhone és ez esetben indokolt lenne a hardveres billentyűzet is.

    "És nem eröltetem rá másokra a véleményem."

    Én sem, csupán nem viselem el a céltalan fikázást és a helytelen információkkal való dobálózást.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák