Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz iZed #583 üzenetére

    "pl a a tomtom navigaciokat. az igazi problema hogy kilep ha hivas erkezik, es ugyan folytatja onnan ahol volt, elveszti a gps jelet es percekig tart amig ujrakonnektel."

    Én próbálgattam, de 10-20 másodperc volt ilyenkor a holdak pozícionálása.

    Gyanítom rövidesen javítani fogják a GPS API ezen problémáját, vagyis valószínű az alkalmazást ki fogja ugrasztani, de a GPS-t kezelő proceszt bent hagyja a telefonhívás idejére, így nem lesz ebből probléma.

    "egyebkent tud hivasszurest az iphone? "

    Alapból nem tud, de alkalmazás több is van rá, apró problem, hogy jailbreak kell hozzá, mert cydiás cuccosok.
    Pl.:
    [link]
    [link]

    "ha kozben hivnak akkor elvesztem amit idaig mert.."

    Nem veszted el, itt is csak annyi lehet a probléma, hogy a hívás után el kell telni egy kis időnek mire újra felveszi a holdakkal a kapcsolatot, ha meg véglegesen kilépteti az alkalmazást, akkor az menti az addig megtett utadat és csak újra el kell indítanod.

    "jaja androidnak van ra eselye hogy komoly konkurenciat allitson az applenek. "

    A HTC most megmutathatja a Hero-val, hogy mire képes az Android. Én is gondolkodom egynek a beszerzésén, mert nagyon kíváncsi vagyok rá.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák