Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dosaa

    csendes tag

    Sziasztok!
    Samsung S10-e ről váltottam, eddig csak android volt...
    A méret tökéletes! Az akksi nagyon jól bírja, a rendszerrel kezdek megbarátkozni, de vannak bosszantó dolgok, amiken remélem tudtok segíteni.
    - A Nova launcher nagyon hiányzik, erre gondolom nem lesz megoldás :) Widgy-vel elég sok dolgot sikerült kitenni, hogy ne 2 oldalra kerüljön, ami eddig egyen is bőven elfért, de az adatok pl az időjárásnál nem tudom honnan jönnek, mert teljsen mást ad mint a gyári időjárás, vagy az időkép... Ezt lehet esetleg állítani?
    - Ha bekapcsolom a némító pöcköt, akkor be lehet úgy állítani, hogy minden legyen néma, ne csak a csengőhang? (videó, egyes értesítések hanngal mennek)
    - CarPlay alatt hol lehet állítani a csengőhangot és a csengőhang hangerejét? Most ha némítva van a telefon akkor is csörög....
    - Tök jó, hogy van Tasker helyett Parancsok, de pl bluetooth-nál nem tudom kiválasztani a Garmin órát, ami bár aktívan csatlakozik, mégsem ajánlja fel mint eszköz és pl olyan opció sincs, hogy mit csináljon, ha lecsatlakozik a bluetooth eszközről....

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák