Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForgeszHUN

    friss újonc

    Sziasztok!
    Kis segítségre szorulnék, több kérdéssel kapcsolatban.
    Eddig androidos voltam, viszont vágyom valami újításra, valami másra. Végre visszatért az iphonoknak az a formája, ami anno az 5-ös szériában megtetszett. jelenleg Samsung s9+-om van és a váltáson gondolkozok, iPhone 13 mini, illetve a sima 13 a két készülék ami megtetszett.
    Olvastam több helyen is teszteket, de nem tudok dűlőre jutni. A mininek tetszik a mérete, teljesen jól kezelhető egy kézzel, viszont fontos lenne az üzemidő is. Mekkora különbség van a két telefon üzemideje között a valójában, illetve összességében mennyi különbség van a kettő között? :D
    Teljesen átlagos felhasználó vagyok, olyasmi dolgokra vagyok kíváncsi amit átlag használat mellett észre lehet venni. :D

    Egyéb érdekességek jutottak még eszembe:
    A galériában lehet albumokat létrehozni vagy csak időrendi sorrendben jeleníti meg őket? ( Munka miatt érdekes)

    A Samsung s9+ gyári (gyors) töltőfej jó lehet vagy érdemes megvenni a gyári 20wattost?

    Zenéket lehet letölteni rá vagy csak Spotify és egyéb hasonló programokon keresztül lehet hallgatni? ( Régi módi vagyok, még mindig youtuberol töltöm őket :D)

    Van egy Samsung gear watch órám. Össze lehet kapcsolni az iPhonet vele?

    Egyelőre ennyi jutott eszembe, nagyon szépen köszönöm ha valaki segít nekem :D

Új hozzászólás Aktív témák