Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M3aN

    senior tag

    válasz Mezcal #125 üzenetére

    Töltési idő: őszintén fogalmam sincs, mert nem számít, sosem merül le. Ha itthon vagyok, nem az asztalra teszem hanem a töltőre, a cégnél pedig szintén a töltőre a notebook mellé. Egyébként az itthoni gyors töltős, azzal kb. 2 óra lehet, a céges az sima IKEA-s, azzal 4-5 óra lehet van.

    Szoftver: aktuális csúcs Samsung S szériával próbáltuk kollégával azt a bonyolult műveletet, hogy böngészőben gesztussal előző lapra lépsz vissza. i11 ahogy húztad úgy a már betöltött(!) előző lappal animált, míg az S az elhúzás után fehér gondolkodás után betöltötte. Nekem ez lenne zavaró de nagyon, nem a 60Hz.

    Úton: Autóban van óra a multimédián, autóban/utcán/itthon/edzés közben óra a karomon és az ülésre egyébként sem bambulok vezetés közben :) Bár ehhez kell az is, hogy az ismeretségi kör is tisztában legyen vele: ha fontos telefonálj, ha ráér akkor írj mert nem azon görcsölök hogy mi az értesítés. Valóban sosem használtam AOD eszközt de nem is igénylem ezt a plusz ingert az életemből.

    #127: Nekem erre ott a watch vagy ha szeretném a Siri. Amit az AOD segítségével csinálsz azt watch-on is lazán megcsinálod ugyanazzal a mozdulattal. Igazából kár is belemenni, mert amire az ember berendezkedik, azért csinálja, mert neki az a komfort és az a kényelmes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák