Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dptrsk

    addikt

    válasz h.robert #887 üzenetére

    Vékony, nem nagyon érezni, hogy fent van.
    Nálunk 2 évet kibírnak, a kisebb karcok hő hatására "kisimulnak". (1-2 pottyanás volt a 2 év alatt, a készülék és a fólia is megúszta)
    Telefoncsere után, egymás mellé téve 2 év után azért érezni az új és régi közötti eltérést (elfárad 2 év alatt).
    hátrány: ha egy nagyobb sérülés van, akkor az nem javul, gondolok itt olyanra, hogy pl. női táskában valami pipere cuccnak nekinyomódott a fólia s az mély benyomódást hagyott rajta

    Ha hátlapra is lehetne átlátszót, akkor tok nélkül használnám a telefont, de sajnos hátlapra csak mintás van.
    Nálunk készülék értéktől függ a használata, egy 100k+ készülékre ilyet teszünk, de a fiatalabb családtagok 30-50k-s készülékére inkább üvegfólia megy az ára miatt.

    Egy másik vélemény:
    Kollegám mindenféle védelem nélkül használja a telefonját, egyszer volt MM nyereményjáték, ahol nyertem, de nekem épp nem kellett, így az ő készülékére tetettük fel kipróbálta, 2-3 hét után mondta, hogy ő nagyon érzi, hogy nem a kijelzőt tapicskolja, hanem a fóliát, tehát ember függő, hogy mennyire veszed észre.
    Mi a családban nem érezzük az eltérést, kollega pedig 3-4 hónap után (akkor cserélte a készüléket) továbbadta családjában, de ő köszönte nem kér se ilyet se semmilyen fóliát.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz h.robert #887 üzenetére

    Egyszer felrakattam, másnap reggel letéptem, rontja a kijelző minőségét. Aki ezt nem látja, az vak, ergo felteheti. Köszönő viszonyban nincs egy 100%-ban lefedő Nillkin TG-hoz, amin szinte siklik az ujj.

    Nillkin

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák