Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz kiiso #51 üzenetére

    Én nem mondom, hogy nem nagy dolog, meg nem láthatóan szebb az ekkora felbontás. Viszont ha választhatok, hogy adott alapterületen a felbontás növeljük inkább,vagy a felbontás maradjon ugyanakkora, de a grafikus teljesítmény jobban nőjön, akkor én az utóbbi mellett vagyok. Na jó, igazából a legjobb, ha nő mindkettő. :D Attól valamennyire tartok, hogy a hardver erősítés pont annyira lesz elég, hogy a nagyobb felbontáson minden ugyanúgy menjen, mint a kisebb felbontáson ment a gyengébb hw-vel. Persze ez kb. csak 3d renderelt grafikánál lényeges. Sima browsinghoz nem nagyon kellhet sokkal nagyobb erő. De én meggyőzhető vagyok, ha rámcáfolnak, s nagyobb felbontáson még erőben is tényleg jobb lesz. Várom kiváncsian. Evolúciónak remek ez a tablet, de forradalom szerintem nincs. Remélem lejjebb nyomja a többi tab árát is.

    Például igazán forradalmi az lenne, ha a tükröződést sikerülne drámaian csökkenteni. Ha erre van esély, én ebbe az irányba nyomnám a fejlesztéseimet a felbontás helyett. Bizonyos fokig persze a fényerő tornászás is segít a dolgon, de az meg egy határon túl megint bántja a szemet.

    Inputban is biztos, hogy lehetne még forradalmi ötletekkel előrukkolni. Csak ha tudnám mivel, akkor már dollármilliárdos lennék. :)

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák