Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz Oldman2 #838 üzenetére

    Kicsit úgy érzem, hogy ez a kérdés nekem szól (iPad 2 3G, iPad 2 Wifi, iPad 3 Wifi extulajdonos; iPad Mini tulajdonos).

    Az a baj ezzel a kérdéssel igazából, hogy én/mi nem tudjuk eldönteni, hogy számodra melyik modell lesz kényelmes kézben tartani. Az iPad 2 tömegben barátságosabb, mint az iPad 3, igaz nagy különbségek nincsenek. Az iPad 3 esetében mikor játszottam, előfordult, hogy a kialakítás miatt az alsó él a kisujjaimat már-már vágta, igaz ez nem 5 perc játék után, hanem hosszabb idővel. Az iPad 2 esetében nem rémlik hasonló.

    Az iPad Mini ugye az iPad 2 összement verziója. Én azt mondom még most is, hogy ha otthon használod, akkor a 9,7" kényelmesebb mind ágyban, mint fotelben. Viszont ha sokat utazol, akkor a Mini lehet talán jobb választás. Én mind a kettőt használtam itthon és út közben is. Az iPad 2/3-at táskában hordozni nehezebb, hiszen több helyet foglal, illetve nagyobb tabletet is kell fogni mondjuk a buszon. Ellenben a Mini ugye nagyon könnyű, kényelmes ebből a szempontból. Viszont elég szokatlan volt a kis kijelző mikor itthon neteztem. Hozzá lehet szokni, de a 9,7" esetemben kényelmesebbnek bizonyult.

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

  • HoryThePooh

    aktív tag

    válasz Oldman2 #838 üzenetére

    Nekem paralell fut itthon iPad2 és mini.
    Család, értsd kölök :-) üzérkedik az old vason. Nekem utazás miatt kellett a mini,
    de nagyon húzom már a szám ha a nagytesót kell kézbe venni.

    Képe mininek sokkal szebb, igaz kisebb, nekem mindent nagyítani kell
    A szemem miatt, de minden müködik szuperúl.

    Tényleg neked kell eldönteni, de nem fogod kidobni az iPad2-t ha végül is azt választod. :DD

    [ Szerkesztve ]

    The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

Új hozzászólás Aktív témák