Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Mateee #2022 üzenetére

    Nincs mit. Sokáig nézegettem használt-cuccos oldalakon az Apple készülékeket és ott ajánlottak egy csomó mindent nekem is, hogy ha vennék mire figyeljek. Meg ugye ott van a sok olyan is hogy "kishibás" készülék amin nem lehet hangerőt állítani, nem jó a wifi (vagy 3g), a home gomb akad, nem reagál mindig...stb. Meg ott vannak a koszolódási problémák amibe belefutottam iPhone 4 vásárlásakor, hogy a töltő csatlakozójában egy közepes méretű kötött pulóverre elég szösz halmozódott fel és majd 1 órán át... izé...szöszöltem... mire kiszedtem. Úgy képzeld el hogy a töltőt csak félig lehetett előtte bedugni. Ez igaz volt a jack dugóra is. A SIM frame-re is figyelj az egyik ismerősöm iPad-jából a gravitáció segítségével is ki lehetett szedni (oldalra fordítva kiesett egy kis rázásra) nem kellett hozzá tű.
    Mini esetében a kijelző sárgás színére hallottam panaszt, a 3G ki-be kapcsolódására, valamint az akkumulátor gyors merülésére (10 perc alatt 100-ról merül 80-ra majd onnan megy tovább normális tempóban). Illetve szintén a Home gomb akadás is volt már. Persze ha boltban veszed is bele lehet futni ilyenekbe, de ott cserélik ha gond van. Ezért vettem én is inkább üzletben a mini-t, mert biztos ami biztos ;)

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák