Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz Bog #156 üzenetére

    >Az iWork meg jó sokba kerül.

    Az M$ Office talan olcsobb? :)

    De elobb-utobb -- az Opera peldajabol kiindulva merem ezt mondani -- talan lesz ingyenes M$ Office dokumentum szerkeszto szoftver is iPhone/iPadre.

    >az iPad nem alkalmas hosszabb szöveg bevitelére (ékezet nélkül)

    Bluetooth-os billentyuzet, konyorgom! Ha most nem, majd egy jovobeni OS verzioban lesz ekezetes bluetooth-os billentyuzet kezeles is.

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Bog #156 üzenetére

    " és rájöttem, hogy ez tényleg egy üres, felesleges lufi"

    Tekintve, hogy az eszközt a rá írt alkalmazások tömeg teszi használhatóvá és ti gyakorlatilag csak a gyári állapotot nézegettétek ezen nem csodálkozom.
    Legközelebb a Windows-t is úgy teszteld, hogy nem raksz rá programokat :D

    "Az iWork meg jó sokba kerül."

    Alkalmazásonként 9 dolcsi sok? Egy sima QuickOffice Symbian-re több kerül és az tényleg nem sok mindenre jó.

    "Örülök, hogy megkínzod magad iPhone gépeléssel, gratulálok. Attól, hogy te ezt valami szent hitvallással meg bírod oldani"

    Ezt valami csoda folytán még vagy 80 millió ember meg tudja még oldani valahogy :)

    "attól még az iPad nem alkalmas hosszabb szöveg bevitelére (ékezet nélkül), mert szar tartani"

    Több tucat tesztet és review-t olvastam már, de ezzel nektek van először problémátok, mivel a többi részből kitűnik, hogy max megpiszkáltátok, de nem igazán érdekelt benneteket, így ezt én spec figyelmen kívül hagyom :)

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák