Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balu972

    aktív tag

    Nah, már biztosan sokan elmondták előttem.

    A napokban dillemáztam rengeteget, mert laptop vásárlás előtt voltam. Apple mac book air egy kicsit drága mulatság most nékem (egyébként az apple élményt ismerem, aszaliban van, nem vagyok annyira már elájulva tőle, mint voltam, amíg a mac-es fórumok hozzászólásait olvasgattam).

    Internet függőknek tökéletes egy táblagép, néha filmet is fog rajta nézni, de a magamfajta embernek, aki ír, szerkeszt, filmet néz és képet szerkeszt, esetleg weboldalakon adminisztrátor, annak sztem jobb a laptop.

    A laptop legyen könnyű és bírja sokáig, plusz legyen benne annyi erő, hogy a photoshopot is bírja egy elfogadható szinten.

    A helyzet az, hogy a táblagépek előretőrése miatt, az amúgy majdnem luxuskategóriába eső 13,3-as 4GB ramos, i3-i5-ös prockojú ultra könnyű laptopok ára esett, durván 100 rugót.
    Végeredményben (pl. toshiba r630-105) kétszáz rugóért van egy billentyűzetes, 4-6 órát bíró, erős konfigod, amely sleep módból hamar feláll. Az egész cucc aksistól, töltőstől 1,4 kg, amit egy hátizsák simán elnyel.

    Amikor pedig rátőr az emberre a fejlesztési láz, még mindig beledobhat egy ssd-t, hogy még jobban repüljön.

    "Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

  • Balu972

    aktív tag

    válasz zsolidodd #279 üzenetére

    Nem az ipaddal van baj, hanem itt többnyire kütyü függő emberek postolnak. Mindannyian lessük a mainstreamet, és próbálunk okosak maradni, mivel a pénzmag kortlátozott.

    "Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

Új hozzászólás Aktív témák