Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolidodd

    senior tag

    válasz PoLizei #6 üzenetére

    Ezt a hangszórót konkrétan nem hallottam, de a JBL tud meglepetéseket okozni méret- hangerő/ minőség terén.

  • ZooLee

    őstag

    válasz PoLizei #6 üzenetére

    Én ezeket ennyiért sosem értem :F 90 ropiból már rendes hangrendszert lehet venni, nem ilyen konyhai csettegőt.

    90-ből nem veszel semmilyen "rendes hangrendszert", legfeljebb valami annak gondolt műanyagdobozos vackot. Ez sem éppen a hangtechnika csúcsa, de azért elég vicces dolog konyhai csettegőnek hívni, látszik, hogy még nem hallottál ilyet szólni. Egyébként ha ezt drágának gondoljátok, akkor mit szóltok egy Klipsch vagy Bang&Olufsen cucchoz?

    Az ilyen "egybe-dolgokat" mindig is meg kellett fizetni, ugyanis a helykihasználásnak ára van. Nem kérdés, hogy lehet hasonló áron jobb hangrendszert összeállítani, de az méretileg, fogyasztásban és kényelemben biztos, hogy nem fogja megközelíteni ezt és a kategóriatársait. Azért ilyen drága, mert egy ilyet berakhatsz egy modern (manapság divatos kis méretű) lakásba, el fog férni,és bőven megüti azt a színvonalat, ami egy átlagos, online-zenevásárló számára szükséges. És bár nekem sem így néz ki otthon a zenesarok, tökéletesen meg tudom érteni azt, aki ilyet vesz a klasszikus erősítő-hangfal-miegymás helyett.

    A dokkolóhoz pedig annyit, hogy nem azért drága, mert iAkármi-dokkoló van rajta, hanem azért van i-dokkoló, mert gyakorlatilag az az egyetlen, amihez érdemes ilyen dokkolót gyártani, mert egyedül az i-eszközöknek van fix helyen a dokk csatlakozója.

Új hozzászólás Aktív témák