Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz McSpy #28 üzenetére

    Itt a lényeg,nem az számít hogy az Iphone-ba milyen hardver van,hanem milyen drága

    Androidnál sem számítana, ha a gyártók vennék a fáradtságot és optimalizálnák a szoftvert a hardverhez, csak ez sajnos nem lehetséges, mert még nagyobb csúszások lennének a frissítéseknél. Ezért kell 4 mag és 2 GHz ahhoz, hogy megközelítsen egy olyan működési sebességet, amit az első iPhone 400 MHz-el meg tudott oldani.

    Aki az olcsóbb kategóriába van,az nem fog méregdrága iphone-t venni,az Apple-nél nincs olyan hogy elérhető ár

    Szerintem nézz körül a most kiadott új Androidos csúcs készülékek körül, a legtöbb bőven 200 eFt fölött van, lassan az iPhone lesz az olcsó készülék (előfizetéssel már ma az, pl. az én csomagommal 40 eFt-al lett volna olcsóbb az i5, mint a Note 2, amit vettem). No meg elfelejted, hogy a világ nem kis hazánkból áll és bárhol máshol akár ingyen megkapod bármelyik készüléket is adott előfizetéshez.

    [link] [link]

    De ha elolvastad volna amit írtam és nem izomból válaszolsz, akkor meg is neveztem azt a készülék és árkategóriát amire gondoltam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák