Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    Ma beruháztam egy ilyen cuccra... bementem a helyi iStyle-ba, és beszélgetni kezdtem az eladókkal. Az egyik azt mondta, hogy neki AirPods 2 van, és kényelmes, ő inkább azt ajánlja. Aztán a két kolléga rögtön elnyomta a szokásos marketing szöveget a fejlesztésekről, meg jobb hangról, meg üzemidőről, meg a szára is rövidebb a 3-nak... Szóval érdemben olyan nagyon nem segítettek. Nyilván, kipróbálni nem lehetett egyiket sem...

    Aztán vettem egy nagy levegőt, és azt mondtam, hogy jó, legyen az újabb.
    És hát basszus... fájt érte a 75k, ezt nem vitatom, de megértem, miért kerül ennyibe.
    Kivettem a dobozból, ránéztem, mondom, na, ebből milyen csipogás fog kijönni (Sennheiser fejhallgatóim vannak, az ilyen kis fülbe rakható izékben sosem hittem). Hát ez a cucc viszont rendesen odavágott a kételyeknek.
    Egyrészt kényelmes, még az én ortopéd füleimben is. Másrészt qrva jól szól. Pedig még csak bejáratós. A magas még kicsit karcol, de így is nagyon meggyőző az összkép. És igen, mély is van bőőőven... tényleg. Jobb, mint a HD 4.40BT, kicsit kevesebb, mint a HD599. De, az egy tök más kategória, amúgy is. Hol van ennek a hangszóró mérete ahhoz képest... és mégis. A térérzetet leszámítva simán labdába rúg ez a kis vacak mellette.
    Az nyilván evidens, hogy kivettem a dobozból, és működött minden, variálás nélkül.
    Kipróbáltam fejmozgás függő térhangzást, az nekem annyira nem adja, úgyhogy nem is erőltetem a jövőben. Valahogy olyan mesterkélt, bár értem a koncepciót, és ha úgy nézzük nem rossz. Jó játék, de feleslegesnek érzem.
    A cucc a fülemben stabilan áll, beszédre, vigyorgásra nem akar kihullani, de azért mondjuk futni nem mernék vele, félnék, hogy elhagyom... pedig valószínűleg benn maradna. De, szerencsére utálok futni, szobabringára viszont kiváló lesz, főleg, hogy vízálló, így nyugodtan leizzadhatok tekerés közben.
    Azzal nyilván nem mondok újat, hogy ez egy nyitott fülesnek felel meg. Tehát, minden környezeti zaj hallható, akit ez zavar, annak inkább a pro lehet javasolt. Engem spec. zavarna a süketszoba feeling, szeretem hallani, mi van körülöttem. Így viszont utcára, utazásra, buszra, vonatra, repülőre annyira nem jó, mert tényleg minden környezeti zajt átenged. Ott, ahol csend van (otthon, vagy egy nem zajos irodában), viszont tökéletes.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák