Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowfax

    addikt

    válasz totron #47 üzenetére

    A vágás legendásan fos,

    Egyetértek. Nekem már az sem kerek, hogy elvileg nyáron vették fel ezt az évadot. Az első részekben rekkenő hőség volt, de az utóbbi részekben kifejezetten esős idő van és fáznak, Laura télikabátban (!) van. Nem mellesleg a szőlőt se nyáron szüretelik. Ezenkívül Simon hol bajusszal, hol anélkül látható. Mintha tartottak volna egy hónap szünetet és visszamentek volna "pótforgatni".
    Levente egy szarkavarógép, reméltem, hogy Feri őt hívja ki párbajra. De azt se sajnálom, hogy Szabika esett ki, a sportszerűtlen viselkedése miatt már rég ki kellett volna zárni.

    Vicces, hogy Simon kijelentette a farmgyűlés előtt, hogy a pirosakat egyben kellene tartani, ehhez képest Ferire szavazott. :D S kifejtette, hogy innentől ez neki egyéni játék. :D Aham, ha bejutna a döntőbe - amit kétlek -, akkor majd a fájós hátával rohan fel a dombra?

    Aki se nem erős, se nem okos, se nem ügyes, miért jelentkezett a játékba? Tudom, pénzért. De akkor ne sivalkodjon, ha az erős, az ügyes, az okos legyőzi. :)

Új hozzászólás Aktív témák