Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbertkrl

    aktív tag

    válasz -Nyuszika- #18 üzenetére

    Először is, nem tudtam megállni ennél a hozzászólásnál... 64 bit? Tyűha... Sokat lát abból akinek i5s-e van...Es szerintem meg egy telefon ennek lehetőségeit nem nagyon fogja úgy istenigazából kihasználni... Félreértések elkerülese végett az i4s-ben egy kétmagos, magonként 1 ghz-es ARM Cortex A9 magokkal ellátott chip dolgozik és mivel a kolléga is szerintem a 4s-re gondolt, ezért azt tudom mondani, hogy valóban... Ez a chip feleannyira sem erős, mint egy Snapi 800 vagy akár a 801! Egy 4s ára a teljesítményéhez képest magas, de ez nem azt jelenti, hogy nem igényes. Jó hozzányúlni, még 7.1-el is. De nem hinném, hogy sokáig támogatási listában marad az Apple-nél. Kifutó telefon. Egy 4s-t odaadnék egy S5-ért cserébe. Nem az android rendszer miatt... Hanem például az IP67-ért... Az ujjlenyomat olvasó, csak egy hasznos plusz. Azért egy 4s-t megér bárkinek az S5. Akkor is ha most senkinek nem tetszik, hogy fogy. Utálom a samut, de megvan mindennek a határa. Nem védem a samut mert undorító taktikával szerzett világelső pozíciót, de úgy néz ki valamit jól csinálnak. :)

    Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

Új hozzászólás Aktív témák