Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabancs

    addikt

    válasz Cathulhu #49 üzenetére

    Ezt bizony én is így látom! Mentségükre szóljon, hogy aki látta az első Android telefont, ami ugye még nem Google termék volt (ezt vásárolták fel) akkor jobban érthető, hogy eszükbe nem jutott , hogy érintő képernyős lesz, és, hogy ekkora siker. Azt nem tudom, hogy mikor álmodták meg a virtuális Java futtatást, de szerintem akkora hátrányként indultak e miatt, hogy erőmű kellett a tisztességes működéshez. Nem véletlen, hogy akár az IOS vagy a WP ma már gagyi vason is partiban van a 8 magos csúcs Androidos telefonokkal.
    És akkor még nem beszéltünk a fogyasztásról sem. Ugyan én nem tudom, hiszen nem is tudhatom, hogy mennyit jelentene egy Java és virtuális gép nélküli futás nélküli platformhoz képest, de az biztos, hogy hatalmas erőforrást pazarolnak el emiatt.

    Csak egy megjegyzés. Igen szánalmas dolog az Intel-t belekeverni. Az x86 nem opció a mai napig. Hogy még is miért csinálták meg erre is? Jó kérdés! A fene se tudja, biztos, hogy nem piaci indok miatt, látva a felhozatalt és az ebből lehetséges példányszámot. Talán au Intel fizet nekik, vagy valami szabadalmi oka van. Mindegy, mert nem tudjuk, lényeg, hogy már ez is van, igaz, nem 100%-os a kompatibilitás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák