Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Integra #32 üzenetére

    " (természetesen főleg utóbbit a buzi itunes és mass storage hiánya miatt)"

    Mac-et használok, és alapból iTunes-t használtam már akkor mikor még nem volt iPhone-om sem. Több száz album rendszerezve figyel az iTunes-omban és nekem egyszerűbb egy pipát odaraknom a megfelelő playlist elé, mint filemanagerben keresgélni és másolgatni. Persze akinek nincs rendszerezve a zenei állománya annak egészségére, de ennyi zenénél ez már átláthatatlan lenne nálam más módon. No meg én már megszoktam, hogy két kattintással bármilyen elgondolás (szerző, típus, hangulat, bpm stb.) alapján összeállítsak egy playlistet, amit iTunes nélkül nem lehetne.

    Szóval nálam ez előny és az idejétmúlt másolgatás az Androidnál hátrány (főleg, hogy az az idióta lejátszó mindent behúz maga alá, még a csengőhangokat is néha :D).

    "kiegyenlítődik idővel az os-ek és a marketek közötti különbség, ez a természetes folyamat. "

    Ez az Android userek jelmondata. Minden majd lesz, majd kiegyenlítődik, majd a következő szoftververziónál nem fog lagolni, majd idővel lesz fizetős market, majd, majd, majd.
    Bocsi, de én most akarom használni az adott eszközt és az adott szoftvereket, nem holnap és nem jövőre.

    "mert amúgy alkalmazásokban mindent megtaláltam eddig androidra is, ami almára is megvan és nekem kell."

    Én meg nem, illetve amiket meg is találtam sokszor lényegesen butább megoldások voltak.

    "azok nem épp a lézerkardozós fingós appok."

    Én sem használok ilyesmiket, sőt játszani is csak ritkán játszom.
    Többször nekifutottam már az Androidnak (Nexus One, Desire, Galaxy S), de mindig csalódtam benne. Mindig azt a következtetést kellett levonnom, hogy az Android az új WinMo és nekem nem erre van szükségem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák