Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomajer

    tag

    Üdv!

    Mivel, a fórum több éve halott, nem olvasom végig, mert gondolom a benne lévő információk nagyrészt idejétmúltak!
    De a probléma ma is aktuális.
    Párom telefonja kiöregedett. Szeretnék neki, egy mai igényeknek megfelelő telefont, de nem hajlandó tepsifont használni.
    Magyarul, a 4.5 coll alatt kell maradnia. Amit most használ 4.3-as, és nagynak tartja :-(
    Futottam egy kört, a piacon és rájöttem, hogy androidost egyszerűen már nem gyártanak ilyen méretben .. viszont rátaláltam, az Iphone SE-re
    Ami tökéletesen megfelelne a kívánalmaknak.
    Egy bibi van
    Még csak androidot használt. (én is)
    Ő végeredményben ideális ájfon felhasználó!
    Nem akarja mókolni, bazerálni, csak használni! De azt mindig, minden körülmények között ... anélkül, hogy visítania kéne nekem, hogy már megint mit csinál ez a "szar" ... pedig nem is szar, csak android:-)

    A kérésem az lenne, hogy aki már élte át, a droidról ájfonra váltást, írja le, mik lesznek azok a gondok, problémák, amikbe bele fog futni ... amiktől egy droidon szocializálódott átlagos felhasználó, a falnak megy fejjel!
    Nem összehasonlítást kérek, hogy melyik jobb, mert ez szubjektív /én pl. soha nem tudnék ájfont használni, mert megőrülnék tőle:-)/
    Ettől még tudom, hogy nagyon jó telefon, és nem szeretnék senkit magamra haragítani ... de én szeretek játszani vele ... mármint, szoftvereket, op rendszereket cserélgetni, kipróbálgatni, szeretem teljesen testreszabni, és elvárom a root jogot a saját telefonomon.
    Nna visszatérve. Nem merek belevágni, amíg nem derül ki, hogy nem vágja e a fejemhez, két nap után, valami banális dolog miatt, ami nekünk droidosoknak természetes hogy van, és nem tudunk nélküle élni, nektek meg ájfonosoknak természetes hogy nincs, és megszoktátok, elfogadjátok. (pl. hogy nem lehet sd kártyát bele tenni, nem lehet, usb-n, wifin egyszerűen másolgatni fájlokat rá és róla.
    Ezt már sajnos tudom ... pl. erre is érdekelne, hogy létezik e valamilyen megoldás, app amivel netán mégis lehet :-)
    Előre is köszönöm a segítséget!
    A párom nevében is! :-)))

    ui: Nincs semmilyen mac készülék a közelünkben.
    Mindent widdózról, linuxról, vagy androidról kell megoldanunk!!!
    Még egyszer kössz!

    [ Szerkesztve ]

    hallotaxi.hu

Új hozzászólás Aktív témák