Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz #16820480 #225 üzenetére

    Ugyanúgy tudod csak tabletként használni, megfelelő perifériával meg laptoppótló...
    De én megértem, ha valaki netezni akar, üzengetni meg filmet nézni, akkor AHOGY ÍRTAM droid az üzemidő miatt.
    Csak azért az Atom meg a droid még mindig nem puszipajtások remélem tudod. A Win is azért merült fel, mert ezen az SoC-n változtatás nélkül menne a Win, max az Imaginationnek kéne kidobni egy WDDM drivert.

    Nekem (meg hozzám hasonlóan unokatesómnak is) a Wines tablet az univerzális. Előtte ott volt az akkori csúcsdroid (Galaxy Nexus hardvere a maga idejében), de az a tábla se a droidért lett véve, hanem mert dual bootos Ubuntu volt rajta gyárilag droiddal. Csak mivel az imagination nem adta a drivert, ezért lett belőle csak droid tablet :(((

    Egyébként a convertible Wines cuccok marha jól használhatóak, majd rájönnek az emberek.

    Jolla az meg lehet hogy nem robbant, mert nem Samsung felirat van rajta, és nincs mögötte marketinghad. De 6 milliószor jobb mint a Bada volt. Tulajdonképpen a sokak által szeretett Nokia N9 szellemi utódja. A rendszer alapjai meg népiképp a BB OS 10-hez hasonlítanak.
    De az N900-at meg az N9-et is ki vette volna meg ha "noname" gyártó csinálja?

    Mellesleg a Jolla az ezerszer inkább Nokia mint a cikk alanya, a tablet. Pont a Jollát alapították a Nokiások például...
    Amúgy az kockafon, a társadalomnak szűk rétege igényli a pluszt ami benne van, de úgy van megcsinálva, hogy bárki számára használható az alapvető funkciókra. N9 is ilyen volt. N900-hoz még nagyon kellett érteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák