Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Everman #35 üzenetére

    ez a Q3 volt, 28 millio van a cikkben Q3-ban(én néztem el sry), szemben a 17 milliós ipphon eladással szemben, itt nyert a Samsung, hát 11 millióval veri, de még a 28 millióból is sok a felsős Galaxy széria(csak a S2 10 millió+, és ott az S,S+, W, R ezek is kellendőek, ha ezek 5 milliót tesznek ki akkor már összevethető az iphone eladásokkal, ha csak a kifejezetten drága telókat nézzük)

    meg aztán az Apple sikere az LG és a Samsung sikere is, mint komoly beszállítók

    karácsonyi szezon [link] 35 millio

    vs

    Csak a karácsonyi szezonban 35 millió iPhone kelt el. lehet, link szokás szerint sehol

    én nem találtam pontos adatokat

    dehát itt csak az egyik, de nem egyetlen Androidos gyártó egyetlen szériájával van szó ami összemérhető már az Apfel-lel ;)

    ha meg összeveted a gyártók részesedésével, láthatod ott a HTC, a Motorola amik ugyancsak komoly eladásokkal büszkélkedhetnek

    különben az egymilliós aktiválási szám, valószínű az ünnepek miatt volt, szerintem most lecsökkent Januárban, ahogy az iphone és társai is

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák