Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m_makai

    tag

    A legjobb lenne, ha tényleg lehetne választani, hogy stock androiddal kérem a telót vagy sok felesleges szeméttel amit a gyártó belerak. Mint volt Nexus5 és Pixel1 tulaj, azért kényelmes, hogy 3 évig friss és stabil rendszerem van, és még mint középkategóriás telefonként működik az utolsó évben is, és nem kell fórumot túrni meg foglalkozni a telefonnal leszámítva az 1 kényelmi akkucserét 2 év után. Szerintem a Note kivétel a toll miatt, a többi app szinten megoldható utólag is.
    A gyártók nem foglalkoznak a frissítéssel, mert a több haszon van egy új készülékek eladáson mint a főverzió frissítésén, plusz van olyan tippem hogy sok cég fizet azért hogy az app-ja fenn legyen gyárilag a telón, plusz bamba felhasználónak az a fontos, hogy milyen jó ez a teló mert van rajta booking meg ebay app, a másikon meg nincs. Sokszor olvasom Androidos márkák használóitól, hogy ezért meg azért az appért egy márka sokkal jobb mint a többi. Ez fotózásnál elfogadható érv, de egyéb legtöbb esetben ez a probléma utólagosan kezelhető, tehát elválasztható lenne a hardver és szoftver.
    Új oprendszer az app lemaradás miatt nem tud megjelenni, (max olyan ami butább mint az android de nem buta telefon)

  • m_makai

    tag

    válasz kali #48 üzenetére

    Samsung nem volt a kezemben, de a Huawei nem tud ilyet, és elég sok baromság rajta van alapból. 2 friss (1 hónapnál nem régebbi) telepítés tapasztalata alapján. Inkább felrakom magamnak amit használok, és mivel driodból költözöm ezért fel is teszi, mint hogy feleslegesen fenn legyen bármi. Kinek a pap...

  • m_makai

    tag

    válasz tomboy0013 #63 üzenetére

    ahogy írtam kinek a pap.. Valakinek a külső a fontos, vagy jó kamera, vízállóság, esetleg nagy kijelző ami lehetőleg kávamentes. Nekem a pl a friss android feleslegek nélkül. Nem tudod leszedni az összes szemetet, és van ami akkor is fut a háttérben, aztán csinál a gyártó egy app kezelőt amivel beállíthatod hogy a felesleges ilyen olyan egészség app(aktivitás mérő, lépés számláló) amire nincs is szükséged az ne fusson, vagy ha Gmail appot használsz akkor a telefon saját app-ja ne rinyáljon hogy nincs megadva e-mail kliens és ne is próbáljon frissíteni. Nem akarok meggyőzni senkit, mindenki olyat vesz ami tetszik ettől nem lesz se több se kevesebb, de én is had vegyek olyat ami nekem tetszik, és írjam le mi lenne nekem a legjobb.

Új hozzászólás Aktív témák