Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz FeherMate #37 üzenetére

    azért már iOS-es készülékek is elszaporodtak

    gyártják még a 3GS-t, a 4S-t, az i5-öst(3 féle hardverel szerelt iphone van, végülis 3 féle felbontás ), plusz ipad2 és ipad 3, ipad 4, ipad mini (asszem kétféle hardver A5, A6)

    igaz van átfedés hardverben, tehát van most A5 A6 és a 3GS

    viszont képernyő felbontásban is több már ott is(ipadeknél)

    szóval már itt is fragmentálódik, oké nem úgy mint az androidnál, de ott más, ott mindenki megcsinálja az androidot a saját gépére, olyan gyártótól kell venni akik jó szoftvert csinálnak

    a Samsung Galaxy S-ek szoftvere egész jó, illetve a Nexusoké, a Sony-é is meg a HTC-é talán

    LG, ZTE, Huawei amiket hallottam róluk, nem olyan erősek android optimalizálásban

    ugyanakkor androidban is vannak standard felbontások, 480*800, 720*1280

    nekem a Nexus 4 ami tetszik az tuti gép :), szerintem mellé lehet tenni majd egy i5-öt is, hozni fogja azt sebességben és stabilitásban(igaz ez Nexus és erősebb a hardvere is)

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • -Valinas-

    senior tag

    válasz FeherMate #37 üzenetére

    Egyáltalán nem vagyok Apple-fan, ettől függetlenül viszont több év Android használat után immár i4S-t használok. Nagyon sokat spóroltam rá, és úgy gondolom, hogy megérte megvennem, mert így legalább 2 évig kaptam egy minőségi telefont, aminek a szoftvere sem lesz teljesen elavult 2 év múlva.
    Szerintem az Apple pont azokra a dolgokra koncentrál, amik fontosak egy telefonban, és semmi olyat nem tudok mondani, amire még szükségem volna (kávéfőzésen kívül), és amit egy Droid tud.

    Én viszont onnan közelíteném meg a dolgot, hogy vajon van értelme ennyiféle eszközre kiadni az Androidot, ha egyszer siralmasan ocsmány optimalizációval rádobálják a Nagy gyártók siralmas minőségű készülékekre, hogy aztán a user főzögessen otthon rá stabil romot?
    Nem értek egyet az Apple politikájával, de még mindig sokkal szimpatikusabb, mint a Google-é.

    Mindazonáltal épp most (karácsonykor) tervezek vásárolni egy Nexus 7-et, mivel több fantáziát látok benne, mint egy iPad miniben...

Új hozzászólás Aktív témák