Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    válasz -Valinas- #32 üzenetére

    Wifi bugos (folyton lecsatlakozik, valamikor föl sem akar csatlakozni, csak ki-be kapcsolas segit), böngeszö bugos, allandoan fagy, meg kilepked, zenelejatszo bugos, mondjuk az ritkabban jön elö, mint az elöbbi kettö, beallitasok menüre sokszor masodperceket kell varnom, hogy bejöjjön, annyit vakarozik, meg a lockscreen is eleg bugos idönkent (elhuzom a csuszkat, szinten masodperceket kell varni, mire törtenik valami, zenelejatszo gombok olykor nem müködnek). Azthiszem igy eleg konkretan leirtam..

    Ezekröl tudok, mert ezek azok, amiket nap mint nap rendszeresen hasznalok, es föltünik, ettöl függetlenül lehet meg mas is. (Meg neha egy-ket jatek is kilep, de azt inkabb a jateknak tulajdonitom, mint az os-nek.)
    Ha meg ehhez hozzavesszül a terkepet, akkor mar mindjart nem olyan kiforrott, bugmentes rendszer, es szerintem semmivel sem jobb vagy gördülekenyebb, mint mondjuk egy JellyBean egy Nexuson.. Sajnos(?) egyre inkabb kezd elmulni az az idö, hogy az iOS-nek az a nagy elönye a Droiddal szemben, hogy jol optimalizalt, söt, lassan szerintem fordul a kocka, meg egy-ket verziofrissites a droidon, aztan mar tenyleg csak a premium anyaghasznalat fog az Alma mellett szolni, semmi mas..

    Megj.: Nem flamekeltesnek szantam, csak leirtam az altalam tapasztalt hibakat, amiket nem mellesleg mar mastol is hallottam/olvastam.

Új hozzászólás Aktív témák