Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GSP

    aktív tag

    Könnyebb lett volna kérdésekre válaszolni, kit mi érdekel ugyebár. :)

    Kék-zöld színű modell.
    4GB ram, 64 GB belső tárhely, viszont van 6/128 is.
    Először is vennem kellett egy itteni töltőt, mivel amivel jön bár dupla villás, de kicsit vastagabb, így vagy átalakítós tákolás, vagy töltő.
    2 óra 30 körűl lehet a teljes feltöltés (15W fast charge), ha szükséges valakinek pontosan, a napokban lemérem.
    1%-on is müködik, sőt láttam 0%-on is pár percig.
    (volt más galaxy, ami már 5-6-7%-nál kikapcsolt).
    Samsung autós töltőt hétvégén vettem, szintén 15W gyors töltő, ha kell fotó, csinálok (~7000 Ft).
    Tervben van egy type c - type c kábel melóba (pc-be).
    Az akku valami elképesztő milyen sokáig bírja (szubjektív / kisebbekhez képest), viszont itt nincs kemény gaming, szóval ezt is figyelembe kell venni. Inkább mahjong. :O
    PC-ről rámásolt 4k videók gyönyörűek, nem youtube-os degradált.
    Természetesen a hang nem sztereó, viszont nem is egy nagyon drága tellóról beszelünk.
    >80000 Ft körüli árban jött ki tavasszal.
    A szokásos opera vagy chrome böngészés, yt, képek, fotózás, különböző társalgó appok, stb. tehát normális használat mellet elmegy 5 napot, vivid-élénk beállítással (felhasználótól függ).
    Night mode jó, lehet szürkíteni (wind down), always on display testre szabható.
    Különböző óra stílusok, színezhető.
    Kamera nappal okés, éjjel már nem annyira.
    Ujjlenyomat olvasó hátúl, nekem ilyen kellett, másoknak lehet nem.
    9-es oprendszerrel jött, majd azonnal frissített is.
    Android 10, One UI 2.0 van rajta jelenleg.
    Security soft version Jul-2020

    Vannak tesztek, a microsite-ot is érdemes megnézni.
    Volt egy speedtest mérés (nem a router mellett) 252/302 Mbit/s, de gondolom megy többet is.


    M30s microsite:
    https://www.samsung.com/levant/microsite/galaxy-m/m30s/

    ~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

Új hozzászólás Aktív témák