Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helsing

    aktív tag

    válasz talamasca #62 üzenetére

    Azért azt ne mond, hogy gond ha egy eszköz strapabíró. Itt nem arról van szó hogy autóval hajtottak át rajta hanem arról, hogy kb két ujjal kettétörhető az eszköz ami azért eléggé gáz.
    Persze lehet rá vigyázni de macera.
    Pl nekem van e-book olvasóm meg tabletem. A tabletre már könyököltem, ültem, meg térdeltem is rá. Semmi baja nem lett. (ennek az ipadnak valszeg már lenne) Mivel tudtam, hogy strapabíró ezért nem különösebben vigyáztam rá. Azon kívül hogy nem ejtettem el.
    Az e-book olvasónak viszont sokkal érzékenyebb kijelzője. Szóval arra mindig vigyáztam.
    De nem lehet mindig vigyázni illetve figyelni. Olykor hibázik az ember. És ha egy 25-30e-s eszköz megy tönkre akkor az elég rossz. De ha egy több százezres akkor az már teljesen más kategória.
    Nagyon gáz a gyártótól ha ennyire gyenge készülékházat tervez ebben az árszegmensben. Főleg, hogy a költségeket minimálisan dobná csak meg.
    Ez megint tipikusan az a helyzet amikor a mérnököket elnyomják a marketingesek. Legyen vékony, legyen könnyű. De a fizikával szemben nem tudnak okoskodni. Ami vékony és könnyű az nem erős. Ugyanaz megy mint a telefonoknál. Ha csak 2 milliméterrel lenne vastagabb a teló és máris másfélszer annyi ideig bírná akksival, de akkor nem mondhatnák el, hogy vékonyabb mint a konkurenciáé.

Új hozzászólás Aktív témák