Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz schwartz #667 üzenetére

    Ez már szerintem VS topic ami itt megy... ott kéne folytatnunk :)

    Amúgy csak azt nem értem, ha ennyire zavarnak az NV fiaskói, pl a 3.5 GB memó akkor mérnem cseréled le? Talán mégsem olyan rossz kártya? Jól megy a játékokban FHD-n? Igen. Halkan megy kis fogyasztással? Igen. Ha valami problémád is lehet vele, az az, hogy túl erős a Dell monitorod hozzá. Erre tényleg nem ajánlott cucc. Miért nem vettél egy Vapor-X-et? Azzal semmi gond nincs hűtés/hang terén. Egyedül annyi, hogy befűti a szobát nyáron, mint állat - ha nincs légkondid. Télen viszont kisebb a fűtésszámla :P Akkor nem kéne itt szenvedned krokodilkönnyekkel, hogy milyen szar az nV... és még DX12-re is milyen jól járnál. Vagy mégsem olyan rossz az a 970? AMD is csinál görénységeket, és elcseszett lépéseket, nv meg vadkapitalista. Engem nem is érdekel, mert a termékeik alapján ítélem meg őket, és az nv tulajok is. Pont pl a TX tulajok nem sírnak az árcédulán. Pont a 970 topicban azok nem sírnak a 3.5GB ramon, akiknek van ilyen kártyája.... és még sorolhatnám

    Fury-X rendesen túl van árazva és rengeteg ígéret van hozzá, amik csak szavak még. DX12, VR, stb... Aztán kitudja lehet ebből is egy 4 GB-os csipszeszacskó lesz árcédulára, ha kijönnek az új csíkszéles kártyák. Senki nem tudja a jövőt, csak ígéret mind... sejthető, hogy ezért nincs magyar Fury még. A 980 Ti pedig nem ígéret, hanem egy valós termék a realitásban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák