Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz cskamacska #144 üzenetére

    nemrég vettem xbox one s-t, 1tb verziót, sztem sok dologban rossz nyomon jársz
    ahogy láttam 1080p alap, nem kellett állítgatnom semmit a tv-n, nem felskáláz, horza4-gyel játszottam viszonylag sokat, olyan gyönyörű h lemászik a kijelzőről, gears of war 4 is teljesen oké, a one x-nél elvileg már adott az 1080p/60fps vagy 4k/30fps, azt még nem próbáltam - ez erősebb mint a ps4 pro -
    semmit nem kötelező venni hozzá, ha van lemezes játékod lehet játszani vele
    3 hónapra vettem 300ft-ért gamepasst - egyébként havi 3e körül van - , majdnem 200 játék, új címek is vannak benne, teljes értékű játékok mintha megvennéd
    multihoz kell live goldot venni, de mindkét előfizetésnél a játékok sokkal olcsóbbak listaárnál ha valaki venni is akar, én pl nem tervezem
    új tomb raider is gyönyörű, meg minden amit kipróbáltunk
    75e ft volt üzletből, két játékkal, amiből az egyik még cdkeysen is drága
    használt árat meg nem hasonlítunk újhoz, mert konzolból is van használt:) és sok éves alkatrészekre meg semmilyen gar sincs
    halk, keveset eszik, nincs win hülyülés, nincs driverekkel szenvedés, nekem bejött, ráadás a br lejátszó ( :
    ettől független akarok egy pc-t is venni majd, de már egyáltalán nem kell temetni a konzolokat

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák