Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • komiki21

    csendes tag

    Harmadik napja használom:
    Első nap: Párosítás frissítés, gps frissítés majd 10 kmes tempós gyaloglás esőben - gpst már a lakásban jelezte - eddig jó, a POLAR M430 nem csinálja. Visszanézve a térkép- Rendben távolság rendben. Alvás monitor rendben. Messenger Viber üzenetek rendben.

    Második nap: 56 km tempós tekerés de nem észnélkül. 2 órával ment az edzés.
    Polár M430 : max pulzus 158. Átlag: 138, - 1560 Kcal
    T-Rex: Max 128 - átlag 81... 560 Kcal na ez nincs rendben. Térkép ,időtartam rendben.
    Valamit mókoltam rajta azóta nem jelez üzenetet. Alvásmonitor rendben.
    GSPt azonnal talál....ezt elfelejtettem.

    Frissítem ez utóbbit :Levettem róla a MI appot és visszajött az üzenet rezgés... eddig jó.

    A ZEPP egyébként rendben van rengeteg infót és tanácsot tartalmaz ha figyelni akarsz az egészségedre. Illetve segítséget is nyújt a napi edzésekhez. Egy dolog fura , hogy véroxigén szintet és vérnyomást nem tud ennyiért - vagy csak nincsen ráokosítva - egy lófütty Blitzwolf 15. ezerért pedig tudja..faternak oda is adtam (szives az öreg, legyen kontroll alatt valamennyire).
    Lehetne webes felülete vagy csak én nem figyeltem még rá -ezt majd pótolom.
    Az elhalványítás edzés közben rendben van, ez szándékos, nem az óra szar. (egy tesztben ezt jelzik is - monnyuk én edzés közben nem nézegetem csak ritkán)
    A hideg : Polárt is megviseli, erősen megy lefelé az üzemideje mint kb mindennek ami akksiról megy és még üzemben is van. Túrán utána kellett tölteni, annyira.

    Barométer nem kell rá annak aki a magasságot nézegeti, GPS alapon megy úgyhogy felesleges. Az időjárást meg a telefonon keresztül veszi le.

    Amiért megvettem:
    Bejön az outdoor dizájn van pár Casio G-Shock a polcon, illtve a Polár lassan elhagyja magát 3 év után a felét sem bírja már. Vagány de kellemes kinézet, kényelmes szíj.
    Illetve nem vagyok hajlanó kiadni eszement pénzeket egy egy Garminért vagy egy erősebb Polárért sem, aminek az akksija ugyan úgy megdeglik a használatban mint egy telefoné, aztán az ára soxorosa ennek az órának.

    Éredemes pár tesztet elolvasni róla csak adnak plusz infót.

    [ Szerkesztve ]

  • komiki21

    csendes tag

    válasz Predatorr #305 üzenetére

    "Senkinek nem volt problémája az edzés közben elhalványulással. :((("
    - JA bocs, nekem egy pillanatra úgy tűnt, de akkor csak gyorsan futottam végig a kommenteket.

    "Nállam /pill nem jelez üzenetet, hívást sem, amióta a fényre sötétedés miatt újraindítottam"
    -Újra indítottam a telefont meg az órát is, illetve ki és bekapcsoltam a funkciót, azóta rendben van. Gondolom ezeken már túl vagy.

    A hétvégén lesz bringa, de elviszem a Polárt is referenciaként.
    Azon gondolkodom, hogy van egy talán tanítható viselésfunkció(?) az appban ahová fel lehet tölteni a mozgásformákat illetve felveszi és elmenti, de még a vezetést, felüléseket is. Jobban még nem néztem meg mire való de majd a hétvégén rámegyek..Hátha az seggit :)

    Az egyik tesztben azt írják, hogy késik kissé a pulzusmérés , de azért nem ugrik le 1 perc alatt 150-ről 88-ra szóval ennyit ne késsen ha már a Blitzwolf is tudja majdnem harmadannyiért... Jeleztem is a cégnek ha már van az Issue-ra funkció. Mellé tettem a polár adatait is aztán gondoljanak amit akarnak. Mi baj lehet? Max csiszolnak rajta...

  • komiki21

    csendes tag

    válasz Predatorr #309 üzenetére

    Ja látom...pénteken meg tegnap tekertem 2 tempósat, 2x60 szélben...mikor megálltam akkor érte utól a valós pulzust...csak ezt tudom felhozni ellene.Persze ez pont elég, de minden más rendesen funkcionál nem jelentkeznek az általad említett dolgok. Szóval nem tudom... a mindennapokban jó de sportra (bringára) marad a Polár vagy a Gárminka, vagy a Bryton egy pulzuspánttal...lehet hogy kipróbálok egy Garmint is de ez qrva jól néz ki.. ebből nehezen engedek.

  • komiki21

    csendes tag

    válasz nagyzsl69 #338 üzenetére

    JAhh....ismerős.
    50+t tekerek, a Polárral szinte együtt mért, sőt helyenként ahol a polár elhagyta magát ez rendesen tette a dolgát.
    Következő alkalommal relax ugyan ezen a távon - össze vissza nyomkodtam mérgemben, aztán nem is vette fel a teljes edzést..
    1x rátettem outdoor trekkingre akkor megtáltosodott.

    2 frissítés is lejött rá a napokban, írták, hogy mire lesz jó de mivel globál a cucc, gondolom tisztában vannak a hiányossággal, kaphatják az ívet világszerte.

    Van benne egy opció, hogy ha bekapcsolod, akkor felismeri , hogy sportolsz és gyakrabban mér. Állítólag.
    Egyébként én indulás előtt mikor kb 5 perccel már bekapcsoltam, akkor volt rendben a mérés. CSak úgy dobálta a plecsniket :D

Új hozzászólás Aktív témák