Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz feloman #382 üzenetére

    Hello, akkor összefoglalva:
    1. és legfontosabb: aut. állással, pausézva is hibátlanul fut a szívritmus-mérés. 1840kcal teljes, 1540kcal aktív telj. Itt már kiütötte a T-rexet, amely szűk fél.év alatt 1* mért végig normálisan több firmware alatt. ja, és nem 6:00 van délben.
    2. a 4 műholdas rendszer ellenére a nyomkövetés sokat téved, de fura, hogy odafelé szinte mindenütt pontosan követett (látszik műholdképen, nyomvonal az útszéli fehér sávon, visszafelé meg néha benéztem az erdőbe.
    3. Az aktuális sebességet és a teljes táv adatait gyönyörű zölddel írja ki, ami napfényben kb. láthatatlan, igaz, napszemü volt rajtam, órán meg tixó, amíg nincs rá fóliám, gg3 ide v oda.
    1éb versus:
    Tökéletes az aktív idő mérése, az auto stop és start, városban, ha gurulok a forgalomban már beszól, h training paused. :D
    A szívritmus folyamatosan frissül monitorozással.
    Alvást először tv-nézéstől mérte, de reggelre alkalmazkodott a szívritmusomhoz, már megvolt neki a pontos idő, felkelés hajnalban, visszaalvás, stb.
    A szíj merevebb, viszont a viselet sokkal komfortosabb, éjjel szinte észre sem vettem, hogy rajtam van.
    SpO₂ jónak tűnik, ébredéskor 93, aktívab 97-99%.
    A szoftver sehol nincs a Zepphez, de minden fontosat jelez (de pl. Nincs 1/5km interval elemzés). A kép export nem térképez, csak fekete sablont rak az útvonal alá (lásd: teszt), a videó működik. GPX, stb lehetőség nincs, csak Strava szinkront tud. Kérdés, kinek mi kell.
    Jó lenne a T-Rex, ha jó lenne, de nekem bejött a csere, mert a jelenlegi hiányosságok kevésbé zavarnak, mint a normális mérés hiánya.
    Remélem, segítettem dönteni annak, aki még csak keresgél.

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák