Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daniman811

    csendes tag

    Hát én kevés MMO-t szeretek pl.: RuneScape & Perfect World. Tudom, böngészős játék és hogy az egész világát bejárhasd fizetni kell, de egy normál játékosnak akkor is nagy élményt nyújt. Kevés ilyen játék van ami engem igazán leköt. Egyszer játszottam WoW-al a barátomnál, többé nem akarom látni. Grafika tényleg sz@r, és miért kell fizetni ezért? Soha sincs vége, soha senki nem jut a csúcsra, semmi értelme. Ahol tényleg mindent meg lehet csinálni az a GTA4. Képzeljétek el, hogy multizni tudhass benne havonta kell fizetni érte, kellene a francnak akkor. Tudom WoW a téma de azért... Egy ingyenes játék simán veri a WoW-ot, ki akarna fizetni azért hogy megölj pár orkot és ennyi? Hát én nem fizetnék érte, ha ingyenes lenne akkor talán játszanák vele. Bárcsak lenne olyan MMO játék ami a jelenbe játszódik, semmi varázslat meg ilyesmi (nem tudom van-e). Az sokkal élvezetesebb lenne mint a folytonos közelharc. Saját vélemény: A fizetős MMO-k egyszerűen rosszak, miért kéne fizetni érte? Itt van ez a játék, az Allods Online, nagyjából ugyanazt meglehet benne csinálni mint a WoW-ban, és ingyenes! Ne kövezzetek meg ezért, ez az én véleményem.

    Ja és még valamit: EA: Battlefield Heroes, ingyenes de mégis jó. Egy ingyenes játék verhet simán egy fizetőst. Ennyi.

    Inkább gyümölcsökkel dobáljatok meg. Az nem fájdalmas.

Új hozzászólás Aktív témák