Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackmajesty

    aktív tag

    válasz gzbotii #1 üzenetére

    Az egy dolog, hogy akkor nem tudta az android, de nézzük meg most a Samsungot. Pl. Mini 2, és Ace 2 készülékeket. Van bennük 4 GB belső tárhely, és bővíthető. A 4 GB-ból marad a felhasználónak kb 2,5 GB, ami ketté van szedve. 1 GB a programok telepítésének fenntartva, és a maradék pedig belső SD kártya néven bármire. Így a programok telepítésének van max ez a 2,5 GB, viszont a külső SD-re nem telepíthetsz, mert olyan faszán megírták a rendszert, hogy a külső SD-t nem lehet beállítani telepítésre. Persze, tudom, van megoldás, rootoljam a készüléket, aztán megoldható némi extra buherával, de azért ez nem az átlagfelhasználónak van kitalálva. Sőt, menjünk tovább, ha jól tudom a Sony is ugyanígy oldotta meg a Tipo-nál. Oké, ebből 2 telefon alsó kategóriás, de az Ace 2 az kb egy árban van a 8S-el. Szóval azért droidon sem az igazi még ez a telepítés SD kártyára.

  • blackmajesty

    aktív tag

    válasz gzbotii #12 üzenetére

    Ha rákeresel a topicjában, ez a legnagyobb gond a telóval, igaz rootolás után van megoldás, de azért nem mindenki rootolja a telóját, és azért gáz, h feldobál pár ingyenes játékot az ember, és szól a teló, hogy nincs hely. Pedig van benne egy tök üres memóriakártya. Szóval kb ugyanez a gond, mint a wp esetén. Viszont nem is várható h a samsung kijavítsa, mert állítólag direkt így oldották meg. De ha véletlenül kijön hozzá a JB, mert ígérték, és az ICS-t kihagyják ugye, akkor meglesem, hátha mégis megoldották. Amúgy a Tipo topicban is ezt olvastam, hogy a sony is így oldotta meg, pedig azon 4.0.4 fut, de a Tipo alsó kategóriás, annál még belefér.

Új hozzászólás Aktív témák