Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szebev

    senior tag

    válasz Lotusomega #1 üzenetére

    Teljesen igazad van az ugyfelmegtartassal kapcsolatban !Angliaban elek en is.
    Egy kis tortenet ami velem esett meg eppen a napokban:
    Lejart a 1.5 eves szerzodesem es vissza akartam kapni azt a csomagot amit a 1.5 eves szerzodes elott kotottem. Felhivtam a Virgint es 30 perc targyalas utan nem jartam sikerrel , mondom akkor most valtok masik szolgaltatora ! Ki is neztem milyen szolgaltatot akarok , erre vmi csoda folytan aznap felhiv a kiszemelt szolgaltato,h van egy jo ajanlatuk. Pont az amit kineztem magamnak. Meg is rendeltem az uj simet. Na , akkor kell a PAC kod is a Virgintol, h elhagyom oket. Felhivtam a supportot es ajanlottak egy meg jobb csomagot, mint amit az uj szerzodes kinalt ! Tettek ezt csak azert, h ne hadjam el oket !
    Szoval hiaba neztem ki az uj szolgaltatot, ha a regi tesz egy uj ajanlatot es vegul maradsz !
    Szamokkal kifejezve : 200 perc beszed , 3000 sms , 1GB internet volt £12.5 . A 1.5 eves szerzodes alatt ugyanezert fizettem £25.5 mert vettem egy Wave-et . Most ugyanez a csomag £8.5 !
    A masik szolgaltato £15.0-ert ajanlott volna :300 percet , 3000 sms-t , korlatlan internetet .

    Bocsi, h egy kicsit hosszu lett a hsz-m !

    Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

Új hozzászólás Aktív témák