Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Mr.Csizmás #12 üzenetére

    De ezek számomra nem releváns információk, mivel én ha én utazni akarok, számomra az útvonalkeresés a fontos, azt meg nem tudja a Vonatdroid. A késés, RSS hírek, meg egyéb kiegészítő információk nem lényegesek nekem, ellenben az, hogy az adott állomásról egy megadott városba hogyan és mikor jutok el, melyik vágányról indul a vonat, illetve a jegyvásárlás nagyon is. Ha ezeket jól tudja, akkor lehet egyéb plusz funkciókat belerakni, de szerintem ez az alap. Ezt pedig a Menetrend Droid tudja jól és átláthatóan.

    Lehetni meg lehetne olyan appokat írni, amik a droid grafikájára épülnek, de valamiért szeretnek a fejlesztők saját ui-t tervezni, ami aztán vagy sikerül vagy nem. Ha használható csak ronda, akkor még rendben van (azért az ember szépérzékének csak jót tesz, ha egy értelmes kinézetű felületet bököd), a gond ott kezdődik, amikor a felhasználó felület készítésében kevésbé jártas fejlesztők egy baromira nem ergonomikus, bonyolult vackot hoznak létre... Hál' Istennek ez azért elég ritka.

Új hozzászólás Aktív témák