Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Oldman2 #2335 üzenetére

    Sztem Ő nem erre gondolt, hanem a tájkép/portré nézetre (nem túl jó ez a Magyar megfelelője). Ezt már én is kérdeztem korábban. Én úgy gondolom, hogy a le/felfordított állapot azért szerepel így, mert a hátterében Tamás definiálta a változókat. Ha így van, akkor viszont sztem ugyanezt meg kéne tenni az álló/fekvő nézettel is, mert legalább olyan gyakran előforduló esemény, mint a le/felfordítás. Nálam is lenne jelentősége, mert az Apex -szel rákényszerítem a telót a főképernyő forgatására (fura, hogy sem az S2, sem ez a kínai csoda, de még a Samu legújabb zászlóshajói sem tudják forgatni a főképernyőt). Sajnos, nem tudom teljesen ráerőltetni az akaratomat, mivel pl. a bejövő hívás activity -jének nincs fekvő nézete (úgy tűnik, a kínaiak és a kóreaiak még nem telefonálnak autós tartóban levő telóval, vagy a riksán csak álló nézetben fér el a teló). Szóval, ha erőltetem a dolgot, akkor "a tárcsázó alkalmazás leállt" hibaüzenetet kapom. A teló csörög tovább, csak nem tudom felvenni. Vicces. De már máskor is jól jött volna az álló/fekvő nézet eseményként, vagy feltételként megadása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák