Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz lo_jo #1130 üzenetére

    És egyébként semmilyen konzekvencia nem vonható le belőle, ha igaz is lenne. Elfilózva a konteón: 3hete csak kínai forrásból jöhetett a vírus, tehát pl végigfertőzte azt a kört, amit pl egy balszerencsés kínai boltostól elért.
    Most az olaszoktól kapjuk az áldást, ami valszleg totál máshol fog landolni, másokat fertőz meg.

    A szélsőségekről: a pánik krízishelyzetben rossz tanácsadó, nem a rettegés ment meg egy necces szituban, hanem az ésszerű gondolkodás. Ugyanúgy, ha lesz.rjuk a veszélyt, az még létezik és üthet. Itt azzal a csavarral, hogy sajnos nem a 30-40éves buszbatüsszögőn, hanem a sofőr cukorbeteg anyukáján fog csattanni az ostor.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • pergabb

    senior tag

    válasz lo_jo #1145 üzenetére

    Olaszokat hoztam fel peldanak, mas is lehetett volna. Ahol mar felutotte a fejet a betegseg, ott nem kell nyaralni indulni es puszizkodni az egesz ceggel. Kicsit kisarkitva latjatok a dolgokat, nem csak fekete es feher letezik. Per pillanat a panikkeltesen kivul mas nem megy, megfelelo intezkedeseket nem tettek. Ugyan akkor tobben vannak az ide kommentelok kozul a paranoid szemelyek, mint akiknek helyen van az esze. Mi fogjuk a legnagyobbat szopni, amikor majd elrendelnek esetleg egy karantent es semmi fizut nem kapunk:) annyi hulye van az utcan, eloszor ott kellene rendet tenni. Elobb szalltam le a villamosrol. Emberunk kohog aki ott all, kezet nem tenne oda. Teszek par lepest es odacsulazik a kovetkezo. Biztosan indulatkezelesi problemaim vannak, de ugy tarkonbasznam aki telibe kohog mindenkit, vagy a masikat, aki a labam ala turhazik egyet...de ugyan ez igaz arra akit a fonok regen a munka hosenek kialtott ki, mert 39fokos lazzal jott melozni. Takarodkon haza, betegen en sem megyek be, mert mast megfertozom.

    [ Szerkesztve ]

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz lo_jo #1327 üzenetére

    Nem én írtam, hogy lélegeztető géppel mászkálnak az emberek. Még az oxigént orrig szállító berendezéssel is csak néhány méteren belül lehet közlekedni.
    A nagymamának van alváshoz lélegeztető gépe, ami a horkolást akadályozza. Azzal egy métert sem lehet menni.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

  • válasz lo_jo #1349 üzenetére

    Na, akkor egyvalamit tisztázzunk jó? Senki nem fog itt neked hazudni! Én pláne nem! Az ismerősöm egyetemi tanár, évek óta kint él a barátnőjével Bangkokban. Ő sem fog nekem, se neked hazudni. Be vannak "zárva" hetek óta a szállodába, nem tudnak elmenni onnan. Sz@rban vannak! Thaiföldre akartak volna menni, de drága és már nem is biztos, hogy kellene menni, mert ott is helyzet van. Naponta beszélünk messenger-en, megoszt velem ottani megjelenő online cikkeket és amiket hall, tapasztal. És én is megosztom vele, hogy itthon milyen cikkek jelennek meg. Senki egy szóval nem mondta, hogy a kép Bangkokban van. Egy cikkből van, ami írja, hogy kevés ember van az utcákon, az a cikk ezt a kettő képet közölte. Sok minden mást cikket is megoszt velem, például ma azt is, hogy egy magyar meghalt kint, de azt nem osztottam meg itt, mert nem tartozik a vírushoz. Abba lehet hagyni a forumtársak b@szogatását. Qrvára lesz elég más bajunk is itthon, ez miatt a sz@ros vírus miatt. Többek közt tutira meghal a nagyim is, mert beteges, és nem fogja látni az dédunokáját. Apámról nem is beszélve, 76 éves és peace maker-e van, stb.

    Nekem nincs pénzem, nincs hatalmam, nincs kocsim sem, albérletben lakom. Csak egy szaros robogóm. De egy valamim van: a szavam. Én sohasem hazudok! Meg van értve lo_jo??

    (Mondjuk ezért nincs is semmim, mert sosem hazudok.)

    [ Szerkesztve ]

    https://gamergep.hu/

Aktív témák