Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz juuzer #37 üzenetére

    Ja? Mert itt van lehetőséged gari bukás nélkül is erre. Azért nem szól a Samu meg a többi topik ilyen szinten erről, mert csak azok vágnak bele, akik buktak már garit vagy tudják, hogy ezzel most bukják, csak nem érdekli őket. Itt meg dobhatsz rá MIUI mentes főzött romot is, és úgy is gariztathatod a telót, vissza rakják rá a hivatalos romot, de nem szólnak érte semmit és küldheted megint gariba később ha kell. Az én RN4-em 3x járta meg a szervizt az említett közelségérzékelő szenzor miatt, feleségem RN4 telója közel 3 éve tökéletesen üzemel, Anyám RN4-e szintén tökéletes 2 éve. Szóval szerintem a szervizes gubanc sem annyira jellemző.

  • -Skylake-

    addikt

    válasz juuzer #37 üzenetére

    Ertem, de nem gyanus, hogy mas markanal mondjuk azert talalkozol kevesebb ilyen hszel, mert korlatozottabbak a lehetosegek ? Mondjuk ha mar samsung, romoloashoz root kell, a root knox flag-et ugraszt, tehat azonnal garanciavesztes , vegervenyesen. Nezz be a nokia 7+ topikban, ott meg egyetlen hsz sem fog a romolasrol szolni, mert nem lehet kinyitni a bootloadert a telefon (pedig ha van telefon amire raferne a romolas, hat az pont az).

    Ilyenkor mindig csak azt nem ertem, hogy
    1: miert a ph vonatkozo topikjabol meritesz a globalis felhasznalokra nezve,
    2: ha tenyleg atgondolod es tenyleg megnezed a szamokat, hogy globalisan mekkora szereplo a xiaomi, akkor azok utan komolyan azt gondolod, hogy az a x szazmillio ember az mind megallas nelkul naponta romol ? Tehat itt szerintem mar alapbol erezned kene, hogy tevedsz.

    Xiaomit szerintem leginkabb ket tipusu ember vasarol, az egyik akinek keves penze van de hasznalhato keszuleket szeretne, a masik aki pusztan teljesitmenyt szeretne, egyeb szolgaltatasok nelkul. Neki eleg az sd855 , lemond a knoxrol, meg a dexrol, meg komolyabb supportrol, mert csak a nyers teljesitmeny kell neki. Nem gondolom, hogy mondjuk a redmi 8 , redmi 5x stb vasarlokat nezve barmennyire is valid az "egesz nap romolgat" megallapitas. Ha ezek ilyen keszulekek lennenek, nem szazmillios nagysagrendben vinnek oket, mert nincsen szazmillios nagysagrendu naponta romolgato geek ezen a bolygon.

    Csak gondolod at mielott leirsz valamit, mert sokat segithet.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • nfsu17

    veterán

    válasz juuzer #37 üzenetére

    Olvasd vissza azokat a samsung időket, amikor még nem volt knox, hogy mennyi romolás ment.
    Sokan inkább buktatták anno a garit (régen azért nem 300-400e volt egy teló), csak tehessenek fel rá jó ROM-ot.
    Mondom ezt úgy, hogy eddig csak samsung telóim voltak, egyiken sem ROM(b)-oltam és teljes megelégedettséggel használtam mindig.

Új hozzászólás Aktív témák