Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz juuzer #37 üzenetére

    Ertem, de nem gyanus, hogy mas markanal mondjuk azert talalkozol kevesebb ilyen hszel, mert korlatozottabbak a lehetosegek ? Mondjuk ha mar samsung, romoloashoz root kell, a root knox flag-et ugraszt, tehat azonnal garanciavesztes , vegervenyesen. Nezz be a nokia 7+ topikban, ott meg egyetlen hsz sem fog a romolasrol szolni, mert nem lehet kinyitni a bootloadert a telefon (pedig ha van telefon amire raferne a romolas, hat az pont az).

    Ilyenkor mindig csak azt nem ertem, hogy
    1: miert a ph vonatkozo topikjabol meritesz a globalis felhasznalokra nezve,
    2: ha tenyleg atgondolod es tenyleg megnezed a szamokat, hogy globalisan mekkora szereplo a xiaomi, akkor azok utan komolyan azt gondolod, hogy az a x szazmillio ember az mind megallas nelkul naponta romol ? Tehat itt szerintem mar alapbol erezned kene, hogy tevedsz.

    Xiaomit szerintem leginkabb ket tipusu ember vasarol, az egyik akinek keves penze van de hasznalhato keszuleket szeretne, a masik aki pusztan teljesitmenyt szeretne, egyeb szolgaltatasok nelkul. Neki eleg az sd855 , lemond a knoxrol, meg a dexrol, meg komolyabb supportrol, mert csak a nyers teljesitmeny kell neki. Nem gondolom, hogy mondjuk a redmi 8 , redmi 5x stb vasarlokat nezve barmennyire is valid az "egesz nap romolgat" megallapitas. Ha ezek ilyen keszulekek lennenek, nem szazmillios nagysagrendben vinnek oket, mert nincsen szazmillios nagysagrendu naponta romolgato geek ezen a bolygon.

    Csak gondolod at mielott leirsz valamit, mert sokat segithet.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák