Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HawerKing

    őstag

    válasz cs.zs. #170 üzenetére

    mert isten tudja ki vette ezt a telot... (lehet en nemis az elso tulajtol vettem) nem ismertem a sracot akitol vettem s orultem mint majom a farkanak mikor egy az egyben elcsereltem a regi Samsung Galaxy Mini II re . Csak a dobozt kaptam hozza s a tartozekokat , garanciat nem....
    Ha jol tudom a garanciaztatashoz nem eleg maga a keszulek, kell a garancia level es a nyugta...

    Mondjuk en amugyis csak telefonalasra, zenehalgatasra, ebresztesre, radiozasra, es neha fenykepezesre hasznalom a telot. Erre tokeletes igy is touch hibaval (nincsen semmilyen lathato hiba a kijelzon, csak van egy kb 1 cm szeles sav az ertesitesi savtol egesz a telo aljaig, vegulis mintha kette lenne valsztva a telo kijelzoja, amit kicsit nehezebben - vagy egyaltalan nem erzekel s ha oda nyomok akkor megzavarodik de mar kitanultam hogyan kell hasznalni, irni szinte egyaltalan nem lehet vele de nem gond mert nem sms ezek :DDD

    Obyboy Annyit megert mert nagyon jo kis telo s a kulseje nagyon premium hatast kelt, s mig gariban van nem kell parazz.

    [ Szerkesztve ]

    ▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

Új hozzászólás Aktív témák