Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Bluegene #17 üzenetére

    Ne vicceljünk már. Egy nyugdíjas ezt a másfél hüvelykes cSTN panelt soha az életben nem fogja tudni elolvasni, innentől lényegtelen, hogy nekik mindegy a telefonjuk típusa (ez valóban így van), nem fogják tudni használni és pont. Valaki írta, hogy ez egy "melós" telefon, ami nem lenne rossz megközelítés, de azért a melósnak sem mindegy, hogy kifolyik-e a szeme SMS olvasás közben, vagy sem. Egyébként is, "munkáskézbe" ez szerintem túl kicsi.

    Mi is képesek vagyunk más emberek szemszögéből látni a dolgokat (ebből élünk, többek között), de ami nem használható, az nem használható. Vannak ebben az árszegmensben más készülékek is, ezt kicsit mellélőtte az Alcatel. Én inkább gyerekek első telefonjának tudom elképzelni, egyébként.

    [ Szerkesztve ]

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Jadro

    veterán

    válasz Bluegene #17 üzenetére

    Koromból adódóan látok magam körül elég általad említett korú embert, de azért mindenkinél számít valamennyire a kinézet. Van benne nő, férfi, egyedülálló, házas bármi. Addig tiszta hogy nagy részük nem kütyümániás, legyintenek is amikor telefonokról van szó. Ők csak normálisan használják és mivel mindennapi használati eszköz, számít azért az is hogy hogy néz ki. Sok az olcsóbb kategóriás készülék is, de ez mindenhogy igénytelen.

    (Más használati eszköznél is megnézed gondolom Te is hogy hogy néz ki. Nem mindegy milyen külsőre az a TV, mosógép, porszívó vagy bármi.)

    Anyámnak pont nézegettünk új telefont, de legyintett hogy jó még neki a 3410-es Nokia, pedig már csak 4-5 napig bírja az akku sok év után. (Ezt a szart. :) ) Pont ez volt a bajom hogy milyen telefon lenne jó, ami elég olcsó azért, de a kijelzője nem olyan szar hogy akadályozza a telefonálásban. Egyetértettem vele, jó Neki ez a monokróm kijelző. Legalább látja hogy ki hívja. Sokkal több nem is kell Neki. :)

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák